Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a következménye napi...

Mi lehet a következménye napi 1 szál ciginek?

Figyelt kérdés

Van egy közösség, akik így talán befogadnának, és amíg kipróbálom, hogy így mit érek el náluk, elszívnék napi 1db cigit, mert így lenne ok, hogy miért megyek velük cigizni.

Szóval csak heti 5napon 1szál cigiről lenne szó.

Ez a kis mennyiség vezethet valamilyen betegséghez?

( Lécci ne ojat írjatok hogy barátkozzak mással, mert rajtuk kívül nem járnak mások nagyon bulizni, és nem is jövök ki velük jól, én pedig szeretnék ebből is egy kis ízelítőt, csak érdekel mit kockáztatok.)


2009. dec. 23. 20:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

értem...

Hát én mikor cigizek, közben nem érzek semmi különlegeset,semmi kellemeset,csak h jön a füst és ennyi...így nem tudom milyen lehet kívánni,mert nem más nekem akkorse ha szivom Oo

2009. dec. 29. 19:25
 22/23 A kérdező kommentje:
enyitöl....nahát azért kösz a biztatástXD
2009. dec. 30. 11:40
 23/23 anonim ***** válasza:
ha elmész emerek mellett akik cigizznek szinte több füstöt szivsz be.szerintem nem lesz nagyobb bajod mint h rászoksz.azt jön a napi 2 azt 3
2010. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!