Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a következménye napi...

Mi lehet a következménye napi 1 szál ciginek?

Figyelt kérdés

Van egy közösség, akik így talán befogadnának, és amíg kipróbálom, hogy így mit érek el náluk, elszívnék napi 1db cigit, mert így lenne ok, hogy miért megyek velük cigizni.

Szóval csak heti 5napon 1szál cigiről lenne szó.

Ez a kis mennyiség vezethet valamilyen betegséghez?

( Lécci ne ojat írjatok hogy barátkozzak mással, mert rajtuk kívül nem járnak mások nagyon bulizni, és nem is jövök ki velük jól, én pedig szeretnék ebből is egy kis ízelítőt, csak érdekel mit kockáztatok.)


2009. dec. 23. 20:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az utolsónak!!!!!!
2009. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
kösz...nekedis boldog karácsonytXD
2009. dec. 25. 21:33
 13/23 anonim ***** válasza:

Rá fogsz szokni és nem napi 1 szál lesz hanem napi 1 doboz. Kevés, vagy talán nincs is olyan dohányos aki napi 1 szállal beéri, tuti rászoksz és nehéz leszokni, drága és nem utolsó sorban kis méreg is méreg, lehet tüdőrákod meg minden más szar bajod.


Ne gyújts rá és hiába mondod, hogy ne írjuk, hogy barátkozz másokkal, igenis másokkal kell mert ha ezek a fiúk csak akkor vesznek be a bandába ha cigizel, akkor olyan buták mint a tök, te pedig nem tűnsz buta gyereknek ha már feltetted ezt a kérdést, ezek szerint tudod, hogy nem helyes dohányozni.

2009. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Basszus csak kérdeztem, nem akarok rászokni...-.-

Kösz, ne irjatok többen..-.-

2009. dec. 25. 21:34
 15/23 anonim ***** válasza:

El se hinnéd, milyen sokan kezdik úgy, hogy nem akarnak rászokni. Csak úgy menőzésből elszívnak egy-egy szálat, és mire észbe kapnak, már minden pénzüket cigire költik. Szerintem tényleg nem éri meg, az ilyen "barátság" egész biztosan nem tartana sokáig.


Amúgy pár válaszolónak üzenem (akinek inge az vegye magára), hogy nem csak bunkó módon lehet válaszolni a kérdezőnek, mások is tudtak normálisan.

2009. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Eleinte én is napi egy szállal kezdtem,aztán egyre több és több,most pedig fél doboz is elmegy. 15 /F.
2009. dec. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
am nem barátokat akarok, csak haverokat, am ezmeg egy út amin el lehet indulni, mert én nem akarok többet unatkozni...=/
2009. dec. 26. 22:52
 18/23 anonim válasza:

Üdv. Alapvetően hülyeségnek tartom azért a cigizést h jobb társaságba kerülj, bár én is így akartam jófejnek tűnni. Ha van eszed úgyis leszoksz róla. Am valóban egyenes út a rászokásra de azis igaz h 1 szál ciginem káros. Bár akkor én azt ajánlanám h csak buliba gyújts rá úgy nemvalószínű h rászoksz. Én azt vallom h mindenből jöhet egy kicsi (: Kis buli, kis pia (néha sok :D), kis cigi... és folytathatnám a sort. Nemtom hány éves vagy de tippre aztmondanám h gimis. Csak ne veszíts el a fejed és legyen önuralmad.


Előző kommentelő: IQ nuku? Vagy mibajod van ember? Esetleg gondolhatnál arra hogy mást ezzel a commenteddel felzaklathatsz. "ígyis úgyis meghalsz rákban" Mivagyte jövendőmondó? "Remélem is hogy fájdalmasan halsz bele..." Elösszőr is gusztustalan módon tálalod a dolgot, gondolom ez a te kis cigi ellenes missziód lenne hogy rossz érzést kellts benne és ne gyúgytson rá ami nem lenne rossz dolog de éld át csak az 1%-t annak amit átél egy rákos és utána kivánj ilyenek, meg amugysem utal tiszta elmeállapotra ha másnak ilyet kívánsz.

2009. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Csak azért ne cigizz, hogy befogadjanak! Ez hülyeség! (meg a cigi is hülyeség)

Lehetsz velük, de ne gyújts rá! Még ha nem is szoknál rá, akor se érdemes... tényleg ne! Ha emiatt cikiznének, saját magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt. Ha nem fogadnak be cigi nélkül, hidd el, nem kár az ilyen bandáért... hagyd őket a francba.

2009. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

igen nem akarsz rá szokni de szinte a akaratlanul szoksz rá én is kipróbáltam hogy mikor mentünk bulizni akkor elszivtam 2 max 3 szálat aztán már hétköznap is kivántam és most ott tartok hogy napi 3-4 szálat szivok MINDENnap :( próbálok leszokni remélem sikerül amúgy nekem vol tegy ismerősöm soha nem szivott el 1 szálat se cigi füst se volt a közelébe és mégis tüdőrákba halt meg

meg van ojan is aki már vagy 30 éve cigizik és nincs semmi baja (kopp kopp kopp) szal van ijen furcsaság is

2009. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!