Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetes babás vagyok! Napi...

30 hetes babás vagyok! Napi 3-4 szál cigit elszívok! Próbáltam letenni, nem megy! Más volt esetleg ilyen helyzetben? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 12:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

egyik pillanatról a másikra nem tudod letenni úgyis ezzel mind tisztában vagyunk és nem is várja el senki.

azt a 4 szálat csökkentsd legalább 2 szálra..és akkor se a legerősebb cigit szívd hanem a leggyengébbet.


baromi nehéz, de gondold el mi lenne ha betegen születne a kisbabád és egész életedben nem tudnád megbocsátani magadnak hogy mi miatt is történt ez.........

2012. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Igyekszem!Van mikor rá sem gyújtok,van mikor elszívok 4 szálat,van pedig hogy 2őt!Erős dohányosnak pedig nem vallom magam!Tudom ennyit sem szabadna!Nem nyugtatni akarom,vagy védeni De igenis vannak olyanok akik még ennyire sem képesek,esetleg rosszabb dolgokat csinálnak a terhességük alatt!
2012. máj. 16. 15:47
 23/38 anonim ***** válasza:
30%

Szia.

Terhesen dohányzok kérdésre remélem nem vártál másmilyen válaszokat:).Nem olvastam el mindet egy kaptafa...

26.terhességi hétben jártam,amikor reggel felkeltem rágyújtottam és eldöntöttem,hogy ez az utolsó szálam.Majd fogtam magam és egy hétre beköltöztem az anyóshoz.Azt mondtam most jól esne a törődése.Tudtam,hogy ott nem eshetek kísértésbe,mert kihúzná a fogaimat egyesével..

1 hét után hazamentem és kifejezetten visszataszítónak éreztem a cigifüst szagát.Többé nem gyújtottam rá.Bár nekem nem hiányzott az utolsó szál után azóta se.Eszembe sem jutott.Azért írtam ezt le,mert nekem a környezet a közeg és az engem körülvevő extra szigorú emberek segítettek a leszokásban.Hiába mondogattam előtte,hogy terhes vagyok,úgy nem ment.

3800g-os kislányt hoztam a világra.Egészséges,semmi baja,lassan 9 éves.

2012. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
89%

"egyik pillanatról a másikra nem tudod letenni úgyis ezzel mind tisztában vagyunk és nem is várja el senki. "


Egyik pillanatról a másikra nem is várná el senki, de már 30, azaz HARMINC hetes, ha nem láttad volna... Ez már elég sok idő, hogy valaki kontrollálni tudja magát én úgy vélem... Főleg, hogy egy életről van szó...!

2012. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
80%
Én egyik pillanatról a másikra letettem,sőt a 20 éve dohányzó férjem is,mielőtt! babát terveztünk volna.Nem csak azért hogy a baba ne károsodjon,hanem hogy ne füstöljünk fölöslegesen a levegőbe annyi pénzt,és ami még nagyon fontos ne patkoljunk el idő előtt(legalább is tegyünk meg érte mindent)Ez ahogy írták akarat kérdése.Van ismerősöm aki mindkét terhességét végig cigizte,2-3 évig szoptatta őket,azt is.A gyerekek egészségesen nagy súllyal születtek.De például nekem kicsit furcsák viselkedésileg,megmagyarázhatatlan dührohamaik vannak pl.Nem lehetetlen hogy emiatt lehet.
2012. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

" Egyik pillanatról a másikra nem is várná el senki, de már 30, azaz HARMINC hetes, ha nem láttad volna "


nem vagyok vak,.láttam, de hiába mondod, úgyse képes letenni egyhamar, akár 30 hetes akár nem.


csökkenteni az adagot azt tudná.


15 hetes kismama.

2012. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
16%
nincs jobb dolgod kedves lepontozgató???
2012. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
93%

És most így 30 hetesen mit vársz, mivel bíztassunk????

Szegény gyerek, nagyon-nagyon sajnálom!

Fel nem foghatom, hogy amikor végre megadatik egy nőnek, hogy gyereke lesz, hogy egy kis Élet megtiszteli azzal, hogy az ő méhébe költözik, akkor az a nő nem képes annyira, hogy a Baba számára a legtökéletesebb körülményeket biztosítsa, hogy az a Baba boldogan és nyugodtan induljon az életének ... Csak remélheted, hogy nem lesz komoly baja, az viszont biztos, hogy számára az anyaméhben tartózkodás nem egy felhőtlen élmény, már most "éhezik", már most rossz az oxigénellátottsága.

Nagyon sajnálom szegényt :-(

(Amúgy áruld már el, a férjed hogy-hogy nem tudja, hogy bagózol???? Elég, ha egy szálat elszívsz, annak olyan bűze van órákon keresztül, hogy nem lehet letagadni!)

2012. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Én anno 6 éve egyik napról a másikra tettem le, azóta sem szívtam egy slukkot sem, ráadásul a férjem dohányzott "mellettem". Csak akarni kell. Miért ne lehetne leszokni, et is csak azt bizonyítja mennyire gyengék egyesek "elhatározásai".

33 hetes kismama

2012. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
65%

Még annyi, hogy ámíthatod magad, hogy mások durvább dolgokat tesznek a terhességük alatt. Mi van, ha a gyereked beteg lesz most vagy később emiatt? Neki mit fogsz mondani?

33 hetes kismama

2012. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!