Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetes babás vagyok! Napi...

30 hetes babás vagyok! Napi 3-4 szál cigit elszívok! Próbáltam letenni, nem megy! Más volt esetleg ilyen helyzetben? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 12:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
büszke lehetsz magadra...
2012. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Anyukám végig dohányozta a terhességét, én 2800 grammos minike lettem, ismerősöm "csak" pár szálat szívott, neki is vánnyadt kis babái lettek.
2012. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
10%
33 hkm vagyok, és mindennap elmondom a páromnak, hogy azzal ünnepelem a szülést, hogy amikor hazahozzuk a bébit, kint vacsorázunk a teraszon, száraz pezsgőt iszunk, és végre-végre-végre rágyújtok!!! Már alig várom, iszonyú cigi nélkül, pedig én már 30 hete nem szívom, és még mindig iszonyú. VÁLASZ: több ismerősöm rendesen szívta végig, van aki 3 gyerekkel, van aki régen, és nagyon erős cigit, van aki napi 10-12 szálat. Egyiknél se lett semmi, normális, erős, nagy gyerekek lettek. Nem tudok olyanról, hogy a cigi miatt ez vagy az történt volna. A 3-4 szál nem durva, ne legyen több! Boldog babavárást!
2012. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

A bal oldali baba anyukája dohányzott, a jobb oldalié nem... Bízzál benne, hogy a gyerekednek nem lesz semmi maradandó károsodása. Felnőtt ember vagy, gondolom tisztában vagy vele milyen következményei lehetnek a magzatra nézve a dohányzásnak, úgyhogy nem sorolom föl.

[link]

2012. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

Neked minek gyerek, ha ennyit nem vagy képes megtenni azért, hogy egészséges kisbabád szülessen?????

Nem hiszem el, hogy valakiben ennyi önkontroll ne legyen, hogy azt a kib. cigit letegye míg hordja azt a kicsit, meg szoptatja!!


Szégyellhetnéd magad, párod helyébe helyretennélek az biztos! 2 nagy pofon kéne csak neked aztán elgondolkoznál!!


Ha ezért lepontozol is csak azért van, mert fáj az igazság...!


38 hkm

2012. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
71%- ha szoptatod a babádat, ne gyújts rá, az még rosszabb, mint terhesen dohányozni, mert a méhlepény se szűr:(
2012. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

Pár kérdéssel ezelőttről találsz hasonló témát. Én most is azt mondom, hogy aki terhesen sem tudja letenni, szánalmas. Nem a 4 pecsétet kellene nézni az anyasági támogatáshoz, hanem hogy az anya megtett-e mindent, hogy egészséges babája szülessen, a minimum minimumát adnám a dohányzó kismamáknak. Meg lehet nézni, hogy a patológia osztályon fekvő kismamák nagy része ott dohányzik a kórház mellett..No komment.

33 hetes kismama

2012. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%

számtalan ilyen kérdés van...


beteg gyereket akarsz? retardált fogyatékosat?

hátha még ez sem tart vissza, akkor én azt mondom

szívjad bátran, aztán ne siránkozz !!


a jó isten adja hogy egészséges legyen


baromi nehéz letenni,de a baba érdekében meg kell tenned, már meg kellett volna tenned korábban..


uncsitesóm is is végig bagózott, és csodálkozik miért halt bele majdnem 4 éves kisfia egy sima torokgyulladásba, olyan gyenge az immunja hogy csak na..furcsán sípolóan veszi a levegőt .. naná hogy a cigiztől ez ki is derült.


nos még továbbra is van kedved szívni?

apuka mit szól hozzá?

úgy kiverném a kezedből hogy arról kódulnál!

2012. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%

Ha miután megszületik a baba, s megszűnik a nikotin (tehát szoptatással nem kap nikotint) SÚLYOS elvonási tünetei lesznek a babának!

Iszonyú napokat, heteket fogsz okozni neki.

Persze, ha szoptatod, s cigizel is, akkor elvonási tünetei nem lesznek "CSAK" tovább károsítod a kis szervezetét.

2012. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%

Férjem anyja cigizett terhesen, koraszülött lett, épphogy túlélte. Gyerekkorába asztmás is volt. Allergiás is, és ugye mivel koraszülött volt, nem rendesen fejlődött ki a tüdeje és néha esténként rájön, hogy nem kap rendesen levegőt...

Na, ha nem tudom letenni a cigit, esténként ne vegyél levegőt, párosíts hozzá szúró és nyomó fájdalmat, és ha olyan marha jó érzés akkor csak nyugodtan..

2012. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!