Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Május vége, június elejére...

Május vége, június elejére kiírt kismamák hogy vagytok, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Első baba,második...? Kislány,kisfiú? Hogy viselitek itt a vége felé? :)
2012. máj. 15. 08:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Május 27 a kiírt dátum, de én már nagyon szeretnék menni. Második fiamat várom, az első 5 és fél éves. :)

37 hetesen voltam én is UH-on, 3060 gr-ra becsülték, 90,6-os BPD-vel.

Igazából gondom nincs, ma épp aludni is jól aludtam, csak egész nap álmos vagyok, meg olyan nyomott, tompa, és hát nagyon várom már, hogy átölelhessem a picikémet. :)

2012. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha nosztalgiáztok,akkor én is írok, én 2010.május 26-ra voltam kiírva. 27-én született meg a kisfiam.Hát nagyon nehéz volt,igaz nem volt nagy hasam (a kisfiam annál inkább:D) .Alig tudtam aludni, állandóan pisilni kellett.Rettenetesen görcsölt a derekam,sokszor keményedett a hasam.Alig bírtam sétálni,melegem volt nagyon.

Viszont egyik barátnőm juni 2-re van kiírva, neki nagy hasa van,panaszkodik rendesen,hogy alig tud csinálni valamit,nem tud pihenni.

2012. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én május 26.-ára vagyok kiírva, de már nagyon szeretnék szülni menni. 36 hetesen volt a babám becsült súlya 2700g, a bpd: 87,8mm volt és kislányunk lesz! Én is vizesedek.
2012. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 timszy25 ***** válasza:

Én Május 29-re vagyok kiírva első baba és kisfiú lesz.

Én már elég nehezen viselem a dolgot fájnak a lábaim a derekam olyan mintha valami mázsás súly lenne rátéve.

Nekem is 96 mm volt a BPD a 36 hetes ultrahangon de becsült súlyt nem mondtak csak annyit hogy minden rendben és hogy nem lesz kicsi:)

Könnyű szülést nektek!

2012. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

9:43-as vagyok.

Még pár évig nem tervezünk kis tesót. A férjem rengeteget dolgozik, nincs segítségem, és a fiam elég eleven...:) szeretném megvárni, amíg óvodás lesz. Utána már jöhet a tesó.

Olyan gyorsan telik az idő, úgyhogy használjatok ki minden percet még terhesen, és majd ha megszületett a babátok. Mintha csak tegnap lett volna, hogy annak örültem, megfordult a fiam, most meg állandóan a nyomában kell lenni:)

2012. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Huha,látom lesznek itten babák rendesen a nyárra! :)) Mindenkinek kitartást és könnyű szülést kívánok és ha esetleg valaki megszülne a közeljövőbe és nem felejti el írjon ide pár sort :)

Utolsónak:hát igen nővéremnek is van egy kislánya és ahogy szoktam én is nézegetni képeket milyen kicsike volt,most meg hiába mászik bele anya ölébe már lelóg mindenhol! :DD És milyen fura hogy a terhességem elején azért sopánkodtam hogy milyen sokára lesz még meg a kisbabánk és úristen már talán csak napok választanak el tőle hogy a kezembe foghassam.. :)

2012. máj. 15. 13:18
 17/19 A kérdező kommentje:
A 13-astól szeretném kérdezni hogy neked sem mondtak semmit a vizesedésre amúgy? Mert nekem csak ránéztek,beírták a kis könyvben hogy kifejezett oedema. A vérnyomásom jó,a vizeletbe meg csak minimális fehérje van. De hát ez szörnyű így közlekedni hogy szinte kerek az egész lábfejem és hát fáj is. Erre nem tudnak semmit sem adni? Feküdni meg kitud egész nap,azt nem lehetne kibírni.. :S
2012. máj. 15. 13:23
 18/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, én is had nosztalgiázzak egy kicsit. :) Tavaly júni 02-re voltam kiírva az első fiammal, de csak 9-én bújt ki. El sem hiszem, hogy mindjárt 1 éves! :) Sok boldogságot, jó egészséget, kitartást, és könnyű szülést nektek!
2012. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Talán egy kicsit késve csatlakozom a hozzászólókhoz, de nem bírtam ellenállni... :-) Én május 29-re vagyok kiírva, és a 37. héten volt a baba 2.600 g és a BPD 92,7. Már én is nagyon szeretnék szülni, bár nem élem meg terhesnek a terhességet. Inkább csak kíváncsi vagyok már a babára. Egyébként fiú lesz és első baba. Vannak már jósló fájásaim, derékfájásom főként éjszaka és megnőtt az étvágyam is. Emellett elég gyakran van hasmenésem, és néha alhasi görcsöm van. Ettől függetlenül teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikorra várhatjuk. Lehet, hogy végig kihúzza, lehet, hogy a hétvégi melegfront beindítja a szülést. Neked jó babavárást és könnyű szülést!

2012. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!