Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Május vége, június elejére...

Május vége, június elejére kiírt kismamák hogy vagytok, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Első baba,második...? Kislány,kisfiú? Hogy viselitek itt a vége felé? :)
2012. máj. 15. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a kategóriádba tartozom-e, mert tegnapra voltam kiírva, elég pocsékul bírom már, de muszáj...

3. baba, kislány.

2012. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
En junius hatra vagyok ki irva de voltam mar majus 28 ra is!!!Eddig jol viseltem de most ejjel ota gorcsol a hatam!!!Kisfiu lessz!!!Es te hogy viseled neked mid lessz?
2012. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: huhaa nem semmi,a kis pocaklakó ezek szerint nagyon jól érzi magát odabent! :) És be sem fektetnek vagy valami??

Másodiknak: Nálunk is első baba,2.-ára vagyok kiírva,hétfőn voltam ctg-n,de kell mennem csütin is,remélem hamarabb kijön,mert annyira vizesedik a lábam hogy menni alig tudok.. amúgy nem lenne semmi gondom. Nincsenek görcseim sem,semmit nem érzek. Amúgy kiscsaj lesz nálunk.

2012. máj. 15. 08:54
 4/19 A kérdező kommentje:
Abból a hátgörcsből még lehet is valami nem? A méhszájad nem nyílik még? Az enyém teljesen zárt. Bár állítólag az gyorsan kitud nyílni.
2012. máj. 15. 08:57
 5/19 anonim ***** válasza:

Ó, az enyém már 37 óta nyitva van, ez nem számít sajna...


Amúgy szerintem a 41-ig engem nem fektetnek be. Orvoshoz is csak holnap megyek, pedig múlt héten voltam szerdán.


Nem "beindítós típus" a dokim.

Mondjuk én ennek örülök...

1

2012. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az szép,én már tiszta ideg lennék.. Mekkorára saccolták a babád?
2012. máj. 15. 09:06
 7/19 anonim ***** válasza:

37-en 3100-ra.

De az az igazság, hogy az előző babámnál annyival mellé lőttek, hogy nem foglalkozom ezzel.

Mondjuk "mini" az már nem lesz, biztos 3 kiló feletti. De én a nagyobb babát sokkal könnyebben szültem, szóval ettől nem félek. a fejméret lehet érdekes, de az meg csak 92 volt a 37-en, szóval ki fog ez jönni. :o)

Igazából múlt héten fordult át fejvégűbe, szóval előtte meg a faros szüléstől paráztam, azt legalább megúsztuk!

Csak csütörtök du nyaralni megy a szülésznőm, ez az egy, ami miatt aggódom, hogy addig meglegyünk...

2012. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na még az is lelép.. nem semmi... Ennek örülök h írtad nagy babát könnyebben szülted,mert nekem 36 hetesen mérték 96mm-nek a BPD-jét és azt mondta a doki 4kg babára számíthatok.. persze remélem nem lesz akkora hisz ez csak becsült súly. Nekem is amúgy 36.héten fordult meg,bár én nem tudom melyik lehet a jobb császár vagy sima szülés,ha van olyan h "jobb" :)
2012. máj. 15. 09:33
 9/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért, de teljesen elfogott a nosztalgiázás, ahogy olvaslak titeket. Én tavaly ilyenkorra voltam kiírva-pontosabban júni 5. re:) Ilyenkor már nagyon szenvedtem, semmi sem volt jó, és ráadásul borzasztó meleg volt...Emlékszem, éjjel-nappal ment a klíma, a férjem már nagykabátban ült a lakásban, de én még mindig izzadtam, és majd megsültem:) Végül május 26.-án született meg a kisfiam:)

Kitartást nektek az utolsó napokra, könnyű és gyors szülést, és sok-sok egészséget és boldogságot a babáknak, és nektek is:)

2012. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szia! Az igen! Jujj biztos akkor ép nem volt vicces,de én most nagyon jót mosolyogtam ahogy leírtad ezt a nagykabátos sztorit!:))) Hát most nagyon jó ez a lehűlés,nem is tudom mi lenne ha 30 fokok lennének.. Bár így meg sok helyre nem mozdulok ki,mert nem fér bele csak papucsba a lábam.. :)) És mikor tervezitek a következő babát? :)
2012. máj. 15. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!