Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június közepére kiírt kismamák...

Június közepére kiírt kismamák hogy vagytok? Kinek hogy áll a méhszája? Fájások?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Június 13-ra vagyok kiírva. A méhszájam zárt, de fel van puhulva. Fájásaim nincsenek, viszont iszonyatosan ödémásodok. 23 kg plusz van rajtam, a lábam már a duplájára dagadt, emiatt már minden bajom van...
2009. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia!Én júni 11-re vagyok kiírva,a méhszájam 2111 és jóslóim is vannak.Az ödéma nálam nem vészes,de estére azért kicsit bedagad a bokám.Nekünk fiunk lesz,neked?
2009. máj. 31. 08:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is fiunk lesz! :-)

Az utolsó hetek/napok nagyon lassan telnek. De gondolom ezzel mindenki így van.

Könnyű szülést Neked!

2009. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi,neked is!
2009. máj. 31. 08:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Én jún.8-ra vagyok kiírva.

Jóslók hol vannak, hol nincsenek, a lábam vizesedett, de mióta lehűlt az idő, az is leapadt... 13 kg plusz van rajtam.

A derekam fáj baromira, meg néha görcsölgetek, méhszájamat nem tudom, nem vizsgál a doki, ha nem muszáj.

Kislányt várunk.

Szép szülést neked!

2009. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Mi junius 17-re vagyunk kiirva.Mehszajam meg zart de a mehnyak megrovidult.Doki szerint kihuzzuk vegig.Mi is kisfiut varunk.Rajtam nincs plusz kilo.Nem voltam sovany amikor kezdtem a terhesseget es kozben lett epekovem es ez miatt nem ehetek mindent.Meg fogytam is 3 kilot.Vizesedes nincs de mar nagyon nehezen birom.Sokat kemenyedek es joslok is vannak.Mar nagyon varom a veget de azert felek is egy kicsit a szulestol.:)

Konnyu szulest!:)

2009. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, en junius 21-re vagyok kiirva a kisfiunkkal. Nekem a derekam,hatam faj 2 napja, emelett vannak joslofajasok is, amik hol jonnek, hol elmulnak. Minden merleg mast mutat, igy nem tudom pontosan mennyit hiztam, de 7 es 9 kg kozt van.Mehszajam zart, mehnyakam viszont a 30 hettol csak 2000. Mar varom a babaszuleteset, de felek is tole....Kitartast es sok boldogsagot!
2009. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Adri baba ***** válasza:

Szia mi Június 17re vagyunk kiírva kislányt várunk:)

Nekem a méhszáj teljesen zárt,jóslóim vannak és keményedések is!!

2009. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 06.28-ra vagyok kiírva.C:2110.Jóslóim a magnézium mellett is vannak egy ideje.A lábam inkább estére vizesedik be.Kislányt várok, és 11 kg van rajtam:-))

36 hetes kismami

2009. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! én jún. 24-re vagyok kiírva. C:2100. a második kisfiamat várom, 6 kg-t híztam, víz nulla, keményedés nagyon sokszor, ja és persze jóslófájások is előfordulnak Mg-szedés ellenére is.

az orvosom azt mondja, hamarabb fog kibújni a kicsi...majd kiderül...

2009. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!