Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június hónapra kiírt kismamák...

Június hónapra kiírt kismamák hogy vagytok? Mindent elkészítettetek már a nagy napra? Mekkora a babátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én júni 19-re vagyok kiirva.A java része megvan már!Jónak jól vagyok csak alhasi húzodásaim vannak.jövö héten megyek dokihoz,akkor méri le a babót.És te hogy állsz?
2009. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi június 8-ra vagyunk kiírva, de nagyon remélem, hogy el vagyunk számolva és addig nem húzzunk, mert a kisfiam nagyobb a koránál 2-3 héttel és félek, hogy nagy baba lesz. Bár az egyik doki szerint hamarabb fog jönni. Nos majd kiderül. Jönnek elő szépen a kellemetlenségek. Egyre rosszabbul alszom. Mint pl ma éjjel. Kisfiam aktív még most is, bár már sokkal másabb a mocorgása. Sokszor nyomja ki magát. Néha meg is támaszkodik a bordámnál, ami nem épp kellemes.

Már szinte minden meg van a kicsi érkezésére, már csak apróságok hiányoznak. Még nincs összerakva a csomagom, de a héten szerzek be mindent és akkor azt is összerakom.

Már nagyon várom, hogy végre itt legyen velünk, kint! :)

2009. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én júni 17re vagyok kiírva.

Nemrég voltunk ultrahangon, két kilóra becsülték a kisasszonyt!

Kicsit betojtam, hogy mekkora lesz így a végére????? Elszámolás kizárt, mert Closti+Choragon után sikerült.

A nagyja cucc már megvan, néhány dolog kell még a kórházi motyóba, kisruhák, és a kiságy. A meglévő ruhácskák már mosva-vasalva-becsomagolva pihennek a szekrényben.

A környezetem szerint nincs nagy hasam, de az evés egyre nehezebb, és éjjel arra szoktam ébredni, hogy acsípőm fáj.

Mostanában értem el a teherbe esési súlyomat, mert annyit fogytam az elején. Kíváncsi vagyok, mennyi plusszal fogom befejezni?

2009. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!En is junius 17-re vagyok kiirva de kizartnak tartom,hogy huzom addig.Igazabol nem is szeretnem.A heten megyunk orvoshoz es megnezi a babat,hogy mekkora.Nekem kisfiam lesz es hat a mozgasom mar igen csak egy pingvinehez hasonlit!:)Nekem is vannak alhasi huzodasok.Sajnos az en terhessegem alatt kialakult veseko ami nagy fajdalommal jart de kaptam ra gyogyszert es most jobb.Majd mutet lesz a vege ha valami csoda folytan nem mulik el. Nekem is majdnem minden megvan.Meg ilyenek kellenek,hogy piperecuccok,pelenka,kiskad es a korhazi cuccoshoz par dolog.:)
2009. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,bocsi elirtam nem veseko,hanem epeko...
2009. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi jun.21-re vagyunk kiirva.Mindenki szekal h kicsi a hasam es sovany vagyok, de a baba szepen fejlodik, csak bent van. Eddig 6kg-t hiztam, pedig eszek rendesen, sot, sokszor az edesseget, foleg a fagyit kivanom. Valamim mindig faj, legujabban a forgoim, nehezen alszom es reflux is elofordul. Kisfiam mocorog allandoan, es kinyomja hol a hatat hol a kis vegtagjait. Meretet nem tudok, a 28.heten 1,5kg es 30 cm volt, majd jovo heten megyunk a 32.heti UH-ra. Sok dolog megvan , de korhazi csomag es baba pipere holmik meg nem. Boldog babavarast.
2009. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!