Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2009. június elejére kiírt...

2009. június elejére kiírt kismamák mekkora a babátok, és hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én június 18-as vagyok. :) Mi megvagyunk,csak fájogat a hasam (mivel reggeltől estig úton vagyok,dolgozom) :( és szedek 3*2Magne B6-ot. Hogy mekkora a babám? A doki nem mondta most legutóbb. :( 22hetesen volt 500g,azóta eltelt 3hét,hát nem tudom.

És Te? Hogy vagy? Aktív a picid? Kislány vagy kisfiú? Név? Panasz van valami? Vettetek már valamit?

Bpcsánat a sok kérdésért,de érdekel.

25hetes

2009. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én május végére várom a kisfiúnkat de én irok én is:)!

Én nagyon jól érzem magam a kisfiam is elég aktiv:D!

1248g:)!

És te hogy vagy?

28 hetes kismama

2009. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is 22 hetesen 500g volt, 25 hetesen 760g. Jún. 5-re vagyok kiírva. Kisfiú, Bence lesz a neve. Neki mindene meg van már, mert ő a harmadik babánk lesz. Neked az első? Nem zavar, hogy kérdezel engem is érdekel más kismamával mi van. Te jól vagy? Nálatok mi lesz? Félsz a szüléstől?
2009. márc. 2. 20:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked is Szia második válaszoló. A körülményekhez képest jól vagyok. 22 héttől feküdnöm kell, mert 3110 volt a méhszáj. 25hetesen 2100, azóta így van. Én gyógyszertári Mg-ot Ca-ot szedek 6*1. Remélem kihúzom a 37 hétig. Nekem is nagyon aktív a kisfiam, főleg éjjel. Neked mennyi idősen mondták meg,hogy fiú? Nekem 12 hetes 4D lányt mondtak, azóta fiút, bár mi nem láttuk még a "bizonyítékot"
2009. márc. 2. 20:08
 5/9 Adri baba ***** válasza:
Sziasztok Júni 17re vagyok kiírva nekem a lányom 450gr volt a 21.héten.Amúgy tökélletesen vagyunk egyre többet mocorog és sokszor okoz fájdalmat vele:( de Imádom
2009. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én június 2-ra vagyok kiírva, nekem kisfiam lesz, legalábbis ezt mondta az orvos a 20. héten. Jól vagyunk, én is szedek Magne B6-ot, most kezdtem. Sokat rugdos, nagyon élvezem :)

2009. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok

én júni 14.re vagyok kiírva és 100%,hogy lányom lesz;) nagyon éleénk babó,ma megyek 4d-re ott majd megnézik a súlyát is még sajna nem tudom mekkora:( de már nagyon várom,hogy a kezemben foghassam. szép babavárást és könnyű szülést kívánok nektek. egy 25hetes pocakos

2009. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is június 5-re vagyok kiírva. Első baba, kislány lesz :)A múlt héten voltunk 4D-n, ott azt mondták, hogy kb 30 cm, és 870 gr.

A kiscsaj délelőttönként nagyon aktív , aztán délután pihen, és este újra rúgkapál:)

2009. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Második válaszolo vagyok:)! Igen nekünk is kisfiúnk lesz és az elsö baba:D! Jól vagyok köszi! Nem félek a szüléstöl egyenlöre majd ráérek akkor izgulni ha itt az idö:)!

Nekem a 19 hetes uh-n mondták,hogy kisfiú és azóta a 4D-n láttuk is hogy tényleg kisfiú lesz:)!

Boldog babavárást!

2009. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!