Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szeretkezett 2héttel...

Valaki szeretkezett 2héttel császármetszés után, és lett valami baja?

Figyelt kérdés
Mert én igen, de még semmi bajom, tegnap óta. Azért kérdezem, mert állítólag 6hétig nem szabad. De mégis mmi bajom lehetne?
2012. jan. 29. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ó, a fertőzéstől kezdve a heg szétválásáig rengeteg... Nem véletlen, hogy hat hetet mondanak. De te tudod.
2012. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de nagyon felvilágosulatlan vagy. Nem véletlen van 6 hét. Még hüvelyi szülésnél is vészes korán szeretkezni, nem hogy császáros heggel. 6 hét a tisztulás, amíg a méhed helyreáll. Te pedig friss sebbel szeretkeztél, a te dolgod. Mi bajod lehetne? Bevérzik a sebed, összeszedsz egy kellemes fertőzést amitől sokkal komolyabb bajod lesz.
2012. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

A dokim mesélt egy nőről, akit szülés után 3 nappal a pasija nekidöntött a kórház kerítésének. Mondanom sem kell, nem az értelmiségi rétegbe tartoztak...

Ahogy előttem is írták: fertőzések, gomba, hasonló finomságokat össze lehet szedni.

2012. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezért mondják, hogy 6 hét!!! Miért nem lehet ezt kivárni? Mi olyan rettentő sürgős? Mindegy különben.

Mi bajod lehet: Szétválik a heg. A méhed roncsolódhat ennek következtében,tehát a következő teherbeesésnél gond lehet. Nem véletlen van ez így. Imádkozz, hogy semmi bajod ne legyen, mert amit a dokitól kapnál, azt nem tennéd ki az ablakba.

Én is császárral szültem, de eszembe sem jutott még a szexnek a gondolata sem, annyira fájt.

2012. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha mázlid van, akkor semmi. Ha nincs mázlid, akkor meg igen nagy baj lehet.

Több ilyen eset is volt, megosztom veled.

1. anyukának szétvált a hege, bevérzéssel hozták, épphogy meg tudták menteni a méhét.

2. egy felszálló fertőzéstől méhgyulladást kapott, és behegesedtek a petevezetői - a második baba csak lombikkal jöhetett össze.

3. neki nem volt ilyen szerencséje, mert a méhgyulladása ún. tünetmentes gyulladás volt, csak a sok folyás jelezte, hogy valami nincs rendben. Mire a 6 hetes kontrollra ment, addigra olyan szinten károsodott a méhe, hogy ki kellett venni.


Tudod, ezek kirívó esetek, de ezt kockáztatod azért, mert nem tudsz várni a szexxel pár hetet? Én nem tenném, de nem vagyunk egyformák.

2012. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Mi se vártuk ki a 6 hetet.4hét után elmúlott a vérzésem akkor voltunk együtt.Természetesen gumival védekeztünk.
2012. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Csak mert ti kivártátok a 6hetet én meg nem akkor már le kell pontozni???Én a kérdezőnek írtam nem nektek!!!

SZÁNALMASOK VAGYTOK!

2012. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen ki kell várni és kész. Ezt mondta az orvos, védőnő és ennyi. Bennem fel sem merült, hogy ne várjuk meg a 6 hetet. A páromnak sem. Egy "kettyintés" nem ér meg semmiféle kockázatot. Egyszerűen nem is értem a kérdést. Igen lehet bajod, felelőtlen, meggondolatlan voltál. Kívánom ne legyen semmi gond, de nem is értelek. Két héttel császár után jó volt? Mert nem hiszem. Én nem pontozok le senkit, de nagyon nem értek egyet veled kedves kérdező!!!
2012. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

nekem 2 csaszarom volt, de meg 2 honappal utana sem kivantam, 2 hettel utana orultem ha felmasztam a negyedikre, nem hogy a labam szet tegyem

csak kivancsi lennek, hogy egyaltalan elvezted?

a kerdesedre valszolva pedig elottem nagyon jol leirtak, hogy mik lehetnek a kovetkezmenyek

2012. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Azért a 2 hét az nagyon korai... Legalább annyi agyatok volt, hogy használtatok gumit ?

Mondjuk már minden lehetséges következményt leírtak előttem.

De hogy ilyen sötét emberek legyenek, mindig el tudok csodálkozni. Mondom ezt úgy, hogy mi is "csak" 5 hétig bírtuk ki, de akkor már 2 hete nem véreztem, és már semmi nyoma nem volt a baba születésének, és alap volt, h óvszert használjunk, hogy még véletlen se legyen semmi fertőzés.

Amúgy, nem mindenki gyógyul egyformán, azért mondják a 6 hetet, mert addigra még a lassabban regenerálódó szervezet is általában rendben van.

Na de 2 hét alatt még egy cyborg se gyógyulna meg...

2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!