Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár altatásban?

Császár altatásban?

Figyelt kérdés
irnátok tapasztalatokat? mennyi idő után ébredsz fel? nekem 2 volt epivel,12 óra mulva kelhettem fel,de semmit nem tudtam aludni..az nagyon jó volt h láttam a babáimat,de utána vagy 2 napig nem aludtam a fájdalom miatt.. végigalszom az utófájásokat? kockázatok?
2012. jan. 12. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Engem altattak,amugy sem akartam epidularist sima szuleshez sem igy azonnal altattak.19:45kor szuletett meg a kislanyom 10kor mar ugy ahogy esznel voltam de utana nagyon rosszul aludtam.Felkeltem minden fel oraba.12ora elteltevel keltem fel.Akkor mar nem voltam komas.Fajt a seb de nem volt mese ha latni akartam a lanyomat.Volt egy kis mensiszeru gorcsom de azt igazan nem vettem fel.2.nap mar a fajdalom csillapitot is vissza adtam.Nem lesz gond ne aggodj.
2012. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akarom irni 12ora elteltevel keltem ki az agybol eloszor.
2012. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor ugyanaz mint epinél,és még a babámat se láthatom.. :(

marad az epi :)

2012. jan. 13. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia engem is altatasal csaszaroztak meg nekem este 22:45 kor szulettet meg a babam en kb ejjet olyan 2 korul ebredtem fel eloszor jol ebredtem nem volt gond csak nagyon fajt a vagasom.A fiamat masnap delben latam eloszor akkor oda hoztak hozam egy kicsit ugy 15 percre es mar vitek is tovabb!!!Nekem nagyon nehezen telt mert ejjel 2-tol sokszor ebretem es nagyon nehezen tudtam kivarni hogy vegre lathasam adig csak a ferjemtol tudtam kerdezni rola hogy rendben van e vele minden!!!Most ismest babat varok es egyenlore ha lehet akkor termeszetes uton akkarom megszulni de ha nem akkor bisztos hogy nem altatsal szeretnem!!!Boldog babavarsat!!!
2012. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első gyermek császár, spinális érzéstelenítéssel. Baba-barát kórházban szültem, így rögtön odahozták a babát, illetve első nap éjjel (amikor még nem kelhettem fel) átvitték a nővérek magukhoz, de ezen kívül végig mellettem volt a baba. Amikor még nagyon fájdalmas volt a mozgás, akkor is ott hagyták, muszáj volt felkelni hozzá, magam mellé venni.

Nemsokára érkezik a kistesó, szintén császár lesz, de most csak altatással engedik (közben lett egy autoimmun betegségem, emiatt), s mivel ugyanott fogok szülni, ugyanígy képzelem most is, hogy bent lesz a kórteremben végig a baba, mint a többi anyukával.

Azt gondolom hogy kórháza válogatja.

Könnyű szülést kívánok Neked!

2012. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt spinálissal, a másodikat altatásban szültem. Sokkal könnyebb volt az altatás után. Nem fájt a fejem, könnyebben mozogtam, kb. 6 óra múlva keltettek ki, arra nem emlékszem pontosan, mikor ébredtem,( kómás voltam), olyan 4 óra múlva kb. Az egy rossz dolog, hogy nem láthattam a babámat egy pár órát, csak kérdezgettem, mi van vele...(sürgősségi volt). Az elsőnél meg azonnal odaadták megölelni, és 3 óra múlva szoptatni. Nem tudtam aludni én se akkor (a spinálisnál), ráadásul előtte 16 óra vajúdás volt, nagyon fáradt voltam. Én könnyebben viseltem fizikailag az altatásost, a pszichés részén meg túltettem magam, hiszen élünk mindketten:)

Az altatás után az őrzőben folyt még az infúzió, kaptam fájdalomcsillapítót is. Hajnalban műtöttek, kora délután már a gyermekágyas osztályon voltam a babámmal, frissen mosakodva (zuhanyozva, nem fekve). Nem mondom, hogy nem voltak fájdalmaim, de jobban éreztem magam.

2012. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!