Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor volt az első menstruáció...

Mikor volt az első menstruációtok császár után?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom és most menstruálok először. Tartott 4 napig aztán szünet 2 nap és újra vérzek. Voltam a 6 hetes kontrollvizsgálaton,minden rendben volt.... most kell újra mennem, az első menszi után. Szerintetek meddig fog tartani és normális hogy megszakítások vannak benne?
2012. jan. 8. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én juliusban szültem és decemberben jött meg, azta már másfél éve havi szinten jön kb4 hetente, de erösebb és tovább tart fájdalmasabb mint elötte
2012. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Augusztus 26-án született a kisfiúnk és november 6.-án jött meg először/érdekes,mert tavaly előtt ez volt az utolsó menszim első napja:-)/Én nem tudtam szoptatni,fejtem egy hónapig aztán elment a tejem(( Most hosszabbak a ciklusok,előtte pontosan 28 nap volt,most 30-31nap.Mi 13 évig próbálkoztunk mire összejött a baba és előtte minden hónapban borzasztóan görcsöltem:-((Ez most megszünt hál istenek alig érzek valamit!:-)
2012. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szülés után 5hónappal.
2012. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Császár után 6 hónappal jött meg először, amikor abbahagytam a szoptatást, rá 2 hétre jött meg.
2012. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9 hója szültem, szoptatok és még nem jött meg.
2012. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos volt a babám amikor megjött. Olyan 4 napig tartott de nagyon fájt az első nap, azt hittem megint szülni fogok. :p Nekem utána beállt 31-35 naposra. (előtte 3 havonta jött meg)
2012. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont tegnap jött meg először. 7 hónapja szültem. Nagyon más lett. Eddig mikor megjött, aznap nagyon fájt, előtte, utána semmi. Most előtte már 5 nappal fájt, + 1-2. nap is nagyon fájt, és sokkal erősebb is. :( Azt majd még meglátom, hogy meddig tart.
2012. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 4 hónappal, a másodiknál 2,5 hónappal szülés után.
2012. jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után a 3. hónapban!
2012. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én július 2. án szültem, hát nekem október elején jött meg! Eléggé sokáig tartott,mert nekem a ciklusom mindig 6 nap volt és 10 napig tartott de nagyon erős volt és úgy görcsölt a hasam hogy azt hittem már belehalok,de azóta beállt rendesen már 6 napos és akkor jön amikor kell! Általában az úgy szokott lenni,hogy amikor abbahagyod a szoptatást akkor utána egy hónapra rá jön meg,de ez mindenkinél változó! Én 3 hétig tudtam csak szoptatni,mert kevés tejem volt és elapadt... és 3 hónapra rá megérkezett a mikulás :)
2012. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!