Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor volt az első menstruáció...

Mikor volt az első menstruációtok császár után?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lányom és most menstruálok először. Tartott 4 napig aztán szünet 2 nap és újra vérzek. Voltam a 6 hetes kontrollvizsgálaton,minden rendben volt.... most kell újra mennem, az első menszi után. Szerintetek meddig fog tartani és normális hogy megszakítások vannak benne?
2012. jan. 8. 11:41
1 2
 11/11 anonim válasza:

sziaaztok en ugy megvagyok ilyedve 5hos a kisfiam csaszarral szultem.. utana 7 hetig volt a gyermekagyi verzesem aztan ra 1honapra megjott es azota semmi.. 2.5his kora ota hozataplaltam mara mar csak tapazer es rendes kajcsi..

eszre lehetne venni ha terhes lennek??

hozzateszem terhesseg elott is rebdszertelen volt a menstruaciom es csak gyogyszerrel volt rendszerese.. most is gyogyszert szedek rendesen ha elis felejtem bevenni reggel azon nyomba potlom..

szerintetek,??

2016. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!