Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 3 hónappal...

Császár után 3 hónappal milyen a heged?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szinte alig látszik a térdemen lévő műtéti heghez képest. Nagyon szépen megcsinálta az orvosom, de, hogy őszinte legyek: 100ezerért el is vártam!
2012. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szintén alig látszik, egy halvány fehér csík. Nekem nem volt fogadott dokim, az ügyeletes nem tudhatta, hogy kap-e pénzt (nem kapott), úgyhogy arra sem tudom fogni, hogy a pénzért dolgozott szépen, de profin megcsinálta.
2012. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos rondán hegesedett. Vastag, vörös. A kapcsok helye is látszik, bár az kevésbé. Ja és ferde is. 2 hete eldöntöttem, hogy ez a legszebb heg, hiszen így született meg a kisfiam. :) Bugyi takarja, le van tojva.
2012. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok.


Nekem nem kapcsom volt, hanem varratom. Nem tudom, hogy ebben az esetben a kettő között ekkora (szélesség, látszódás) a különbség-e.

Eddig bármilyen műtétem volt, mindegyiket varrták. Van, ami már nem is látszik csak ha nagyon nézik. Az kb. 10 centis vágás.

2012. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont 1 éves a heg, de már pár hónappal a császár után is elég szép volt. Kb. fél év alatt érte el a végleges állapotát. Nagyjából olyan, mintha egy szoros bugyi gumija megnyomta volna a bőrt. Nagyon lent van a vágás, így csípőfazonú bugyiból, bikiniből sem lógna ki egyáltalán.

Nekem is csak varrás volt, kapcsok nem.

2012. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég piros sajnos... :(
2012. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11hetes és lila, vékony, nem fáj
2012. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!