Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek nincsen kocsijuk...

Akiknek nincsen kocsijuk hogyan mentek kórházba?

Figyelt kérdés
Hogyan vittétek be a kórházi csomagot, és persze hogyan, miben vittétek haza a babát?
2012. jan. 26. 12:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező ! Azért mert beírom,hogy kerékpárral,már hülye állat vagyok egyből ?! Irónikusan írtam be,ha tudod,hogy az mit jelent ! Szerinted mivel megy be az ember ? Ha nincs autója,hív mentőt,vagy az oda-visszaútra szól ismerősnek akinek van kocsija,,,, 3 gyerekem van.

Bunkó.

2012. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 timike26 ***** válasza:
100%
èn mind a kèt szulèsnèl busszal mentem be szulni.(pesten laktam akkoriban)huztam a kis borondomet magam utàn...ès becsongettem hogy jottem szulni...mostmàr nevetek rajta de akkoriban kemènyfeju voltam ès az istenèrt nem fogadtam volna el segitsèget....most vàrom a 3. at...ezen apuka a kozelbe lesz(mostmàr egyhelyben dolgozik)ugyhogy ha minden jol megy akkor ezt a szulèst nem kèsi le :)
2012. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg gyalog mentünk be 30 perc séta haza anyósom hozott haza.
2012. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
kedves 16:34, ha meg nem tudsz normálisat hozzászólni, akkor minek írsz? elhiszem, hogy ironikus volt, de én meg komoly válaszokat vártam, mivel tanácstalan vagyok, és nem gondolom, hogy buszozni szeretnék 30km-ről
2012. jan. 26. 23:59
 25/27 Ewushh válasza:
100%
Mentővel mentünk mi is,40 km-re van a kórház.A mentősöknek ez is a hatáskörébe tartozik,ingyen is van,és gyors is. :)
2012. jan. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
De olcsóbb venni egy autót, mint 2x kifizetni a taxiköltséget? Vagy autóra amúgy is szükségetek lenne hosszútávon?
2012. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tervezzük az autóvásárlást, meg gyűjtünk rá egy ideje, csak valamennyire mindig hozzá kellet nyúlnunk a félretett pénzhez, mert mindig közbejön valami, de remélhetőleg május-júniusban meg tudjuk venni Igen szükség van rá, mert ilyen zöldövezetben lakunk, és innen még a legközelebbi bolt is 25 perc séta, ami csak egy kis közért:S Nagy bevásárlást onnan nem lehet tartani, reméljük megoldódik:) de köszönöm a tippeket
2012. jan. 27. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!