Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésnél mikor...

Második szülésnél mikor érdemes kórházba indulni?

Figyelt kérdés
Az első babával nagyon lassan tágultam(24 óra alatt lett meg a baba) és most nem akarnék hamar kórházba menni, mert mégiscsak jobb otthon szenvedni. A kórház 3 percre van tőlünk...
2012. jan. 20. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb otthon szenvedni, de ha gond van, pl nyakán a köldökzsinór? Akkor is jobb otthon? Ha valami van, menj csak be, legfeljebb hazaküldenek.
2012. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindenkitől azt hallom, hogy a második baba előbb meg van mint az első! Csak sokkal fájdalmasabb! Persze ez megint eltérő lehet mindenkinél!

3 hetem van már hátra, a második babámat várom, de én tuti hogy nem itthon fogok szenvedni, soha nem tudhatod hogy milyen komplikációk lépnek fel, és akkor jobb a kórházban lenni, ahol segítenek!

2012. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akár hanyadik szülés,az alap ugyan az. Azt szokták mondani,hogy 5 perces fájásoknál már érdemes elindulni/mentőt hívni.

Mondjuk nekem a 3. szülésnél kimaradtak az 5 percesek, eleinte össze-vissza jöttek,majd egy pár 6 perces után hirtelen 2 percesek jöttek. 10 ilyen 2 perces után pedig jöttek a tolók- itthon.

A kórház több mint fél órára van, így a mentőben szültem.

A másodiknál eleve kórházban voltam,mert túl hordtam. Nekem majdnem dupla ideig tartott a 2. szülés az elsőhöz viszonyítva,de az én elsőm az 2 órán át sem tartott- cakon -púder.



Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!



Üdv:3lányos

2012. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második szülésemnél az első fájástól számítva 2 órán belül a kezembe volt a lányom. Sokkal intenzivebb fájásaim voltak. Első szülésem kb.12 órás mutatvány volt.

INkább előbb menj,jobb biztonságban odament.

3lányos!

Hogyan szültél a mentőbe? Nagyon kiváncsi vagyok. Meséld el légyszíves.

Köldökzsinort ott is vágnak? Rád teszik a picit és ugy indul el a mentő???

2012. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 timike26 ***** válasza:
èn a màsodiknàl este bementem...azt mondtàk 2 ujjnyira vagyok nyitva...ebbol csak holnap lesz baba..erre hazamentem....reggel 8 kor vissza...11:30 kor megrepesztettèk a mburkot..elfojt a magzatviz....de ok hatàrozottan àllitottàk hogy kell mèg egy ora minimum mig kibujik a kisfiam....11:45 kor egyedul megszultem mert nem hittèk el hogy tolofàjàsaim vannak....ugyhogy szerintem azèrt èrdemes odafigyelni..de te èrzed ugyis hogy mikor van itt az ido....
2012. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!