Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a kórházba a...

Atroposz kérdése:

Mit kell vinni a kórházba a babák számára? (Békéscsabán szült anyukáktól)

Figyelt kérdés
Milyenek az ügyeletes dokik? Elfogadják a pénzt a szülés után ? Szüléskor ki vigyázott a cuccotokra?Köszi a válaszokat.
2012. jan. 25. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Áprilisban lesz 4 éve, hogy ott szültem, tehát nem frissek az információim. A babának semmit sem kellett vinni, csak a végén a ruhát, amibe hazaviszed. Én vittem cumisüveget, mellszívót, a lefejt tejet adták éjjel a babának. Nem baba-mama szobában voltam, nem bántam meg, első gyerek, kipihenten jöttem haza. Ügyeletesnél szültem (dr. Ombódi), ezt sem bántam meg, odafigyeltek rám. A varratszedésnél adtam 15ezer forintot, meg 1 kg konyakosmegggyet, nagyon örült mindkettőnek. Szüléskor nem figyelt senki a cuccomra, de semmi különös érték nem volt nálam.
2012. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sokat segítettél.
2012. jan. 26. 02:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly májusban szültem Békéscsabán.

Semmit nem kell vinni a benttartózkodás idejére a babáknak. Nekünk sajnos bent kellett maradnunk egy hetet a gyermekosztályon, ott kértek egy csomag popsitörlőt meg egy cumit, de mást nem.


Nekem fogadott orvosom volt, de akiknek nem volt azoktól azt hallottam, hogy velük is nagyon rendesek voltak az épp ügyeletben lévő orvosok. Az viszont biztos, hogy nagyobb odafigyelést kap az ember, ha van fogadott dokija. A pénzt átalában varratszedés után szokták odaadni és nem szokták visszautasítani. :) Szüléskor a cuccaid bent vannak a szobában a szekrényben, amíg én bent voltam senkinek nem volt gondja belőle.

2012. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!