Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges Békéscsabán gátmets...

Lehetséges Békéscsabán gátmetszés nélkül szülni? Ha igen, akkor kinél és mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy offolok, de erre én is kíváncsi lennék, és örülnék, ha valaki írna rá. Én szeptemberben készülök ott szülni. Te mikorra vagy kiírva?
2010. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is offolok. Érdeklődhetek, h mi okból szeretnétek inkább gátvédelemmel szülni? (tavaly dec.-ben született a kisfiam gátmetszéssel)
2010. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. gyermekem olyan gyorsan indult kifele, hogy majdnem nem volt idő gátmetszésre. Kicsit repedtem is, de végülis megvolt a gátmetszés. 3 gyermekemet próbáltuk gátvédelemmel, olajoztak, hogy jobban kicsusszanjon, de csak repedtem kivül, belül. Esztétikailag így kicsit csúnyább, viszont nem fáj úgy a gátseb, mint ,metszésnél.
2010. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!5 hete szültem Csabán.Sok mindentől függ,hogy kell-e gátmetszést csinálni.Vizes vagy?Nekem volt gátmetszésem,nem olyan vészes.Én inkább belül repedtem.Írj privit és mondok részleteket dokikról.
2010. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a téma. Kedves utolsó! Csabán amúgy van lehetőség gátvédelemmel próbálkozni?A varrat az már felszívódó náluk?köszi
2010. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy van-e lehetőség.Szerintem fogadott orvossal meg lehet beszélni.Nekem kiestek a belső varratok.De biztos volt köztük felszívódó is.Van fogadott orvos?
2010. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen ragaszkodom a gátmetszés nélküli szüléshez, mert van az az eset amikor elkerülhetetlen. Csak az érdekelne, hogy szem előtt tartják-e a kismama kérését vagy egyértelműen elutasítják ezt a lehetőséget.Ez lesz az első babám és mivel nem tudom mi fog történni ezért egyáltalán nem félek a szüléstől. Ezért is gondolom, hogy szeretném ezt megpróbálni és biztos vagyok benne hogy ezzel még nagyon sok kismama így van csak sajnos sok orvos elzárkózik ettől. Pedig ez a világ legtermészetesebb dolga kellene hogy legyen. Persze csak ha nincs komplikáció.
2010. aug. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!