Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Befeküdjek a kórházba?

Befeküdjek a kórházba?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok,a doki javasolja,hogy jövő héten feküdjek be,mert 75 km-re vagyunk a kórháztól. de ha kihúzom végig,akkor 3-4 hetet bent kell lennem a semmiért?! lehet,hogy elég lenne,ha a szülés megindulásakor mennék be?
2012. jan. 19. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább lennék bent a kórházban, mint út közben szüljek esetleg...segítség nélkül.
2012. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

Ha első szülés én biztos nem feküdnék be. Az első baba nem jön olyan gyorsan (sajnos) - tizenórás vajúdásra számíthatsz, azalatt bőven beérsz.

Én az első fiamat 40+3 napra szültem, előtte "csak" 1 hetet feküdtem bent, de örökkévalóságnak tűnt.

2012. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Én 6 hónapot feküdtem kórházban és kibírtam.Mert tudtam,hogy ezzel használok a gyerekemnek,mert állandó felügyelet alatt vagyok.

És ha megindul,és nem megy minden simán?? Akkor mi van??

Egy életen át szídod magad,hogy nem mentél be??

És nem a semmiért mész be,hanem egy egészséges baba miatt,akivel nem történhet komplikáció.Mert ha mégis történik,azt a gyereket is Neked kell felnevelni.

2012. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
én inkább bemennék a helyedben, nem törvényszerű hogy ppont a kírt időpont előtt néhány nappal, egy héttel indul meg, lehet korábban is. sok boldogságot és egészséget nektek :) mid lesz? :)
2012. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%
Én nem feküdnék be, nem olyan nagy távolság a 75 km, pláne autóval.
2012. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

unokahugomnak rátekeredett a köldök zsinór a nyakár szülés közben így végül császározták, a következménye az lett hogy 16 éves létére olyan mintha 12 éves lenne, és gyógypedagógiai intézetbe kell járni mert diszlexiás diszgráfiás diszkalkuliás.. kb 10 éves koráig néha még azt se lehetet érteni hogy mit mond..


szóval ha doki azt javasolja hogy feküdj be mert messze laktok, én megfogadnám

2012. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Mindenki más 10 percre lakik a kórháztól?!

Kisfiam lesz.

2012. jan. 19. 20:43
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem teljesen felesleges befeküdni. Ennyi erővel befekhtnénk az első héten is, mert bármikor történhet valami. 75 km max 1 óra. Addig tuti nem születik meg. Én 80 km-re voltam a kórháztól. Be is golyóztam volna ha befektetnek 36 hetesen, főleg hogy 2 héttel túlhordtam. Kedves válaszoló aki hónapokat bent voltál. Most komolyan azért mert neked szar volt legyen mindnekinek?
2012. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
A köldökzsinór bármikor rátekeredhet, annak köze nincs ahhoz hogy meddig tart míg beér a kórházba. És amúgy nem is okoz gondot általában. A babák nagy részének nyakán van a zsinór, ahogy az én két lányomnak is volt. A nagynak kétszeresen, a kicsinek egyszer.
2012. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Én befeküdnék, nekem fél óra múlva 5 perces fájásaim voltak este 9-kor. Ha este jön rád, 75 km-t úgy fog levezetni a párod, hogy tiszta ideg, mert 5 percenként kivagy, és mi van ha jeges az út stb.
2012. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!