Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek nincsen kocsijuk...

Akiknek nincsen kocsijuk hogyan mentek kórházba?

Figyelt kérdés
Hogyan vittétek be a kórházi csomagot, és persze hogyan, miben vittétek haza a babát?
2012. jan. 26. 12:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Taxival mentünk be.Akkor csak a szüléshez szükséges csomagot vittük be. Férjem délután hozta utánunk a többit. Haza is taxival jöttünk.
2012. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
kerékpárral
2012. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
azért jó tudni, hogy még ebben a témakörben is megjelennek a hülye állatok :) az elsőnek köszönöm az épeszű választ
2012. jan. 26. 12:41
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél barátnőm vitt (éjjel egykor), másodikkal apósom (reggel 7kor), harmadikkal nem tudom hogy lesz, most már van kocsink, de egyelőre még csak én vezetem. Férjemnek van jogsija, de nincs gyakorlata. Kérdés, hogy májusig mire jut... :o)
2012. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Most ne haragudj meg, de elsőre nekem se vmi komoly dolog jutott eszembe :D


Nincs kocsid, mi történik? Szólsz vkinek, akinek van és épp ráér, nem? Legrosszabb esetben ez egy taxisofőr. Sokan azok is így mennek, akiknek van kocsijuk amúgy. Nem ciki, ha arra gondolsz.

2012. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztem védeni a második válaszolót, de én ismerek olyan csajt aki tényleg kerékpárral ment be szülni.
2012. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok. A kerékpáron én első pillanatban csak mosolyogtam. Aztán eszembe jutott, hogy egy ismerősöm Afrikában orvos, és bizony, olyan szegény hely az, hogy a "mentőautók" kerékpárok. Mutatott is fényképet, egy csont-bőr kisfiút vittek vele, a csomagtartó helyén egy nagyobb méretű kosárban. szóval nem is annyira vicces...


Na erről jut eszembe, hogy mentővel is lehet menni. Ha választott kórházad van, akkor viszont kell a kis könyved hátuljába szerezni egy igazolást arról, hogy ott fogadnak, különben a mentő a lehető legközelebbi ügyeletes helyre visz, és vészhelyzetben (ne legyen!) sajnos még igazolással együtt is a legközelebbibe visz.

2012. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De azért kíváncsi vagyok, hogy akik 20-30km re laknak a kórháztól hogyan tudnak kifizetni egy taxit:) Sajnos nincs olyan ismerősünk aki be tudna vinni, tervezzük, hogy addig veszünk autót, de nem tudom hogyan alakul az anyagi helyzetünk.
2012. jan. 26. 12:47
 9/27 A kérdező kommentje:
Odafelé elvisz a mentő ok, de visszafelé már nem fognak fuvarozni a babával :D na majd kitalálunk valamit
2012. jan. 26. 12:49
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

A bevitel valóban necces, mert ugye nem tudni előre pontosan, mikor lesz.

De a hazavitelt már be lehet lőni. Egyetlen autós ismerősötök sincs, aki hazavinne?

Megmondjátok, hogy kifizetitek a benzinpénzt. Úgy biztos olcsóbb, mint a taxi, de nem kell ekkora "szívességet" kérni.

2012. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!