Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek nincsen kocsijuk...

Akiknek nincsen kocsijuk hogyan mentek kórházba?

Figyelt kérdés
Hogyan vittétek be a kórházi csomagot, és persze hogyan, miben vittétek haza a babát?
2012. jan. 26. 12:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi több száz km.re lakunk minden családtagtól. barátaink sincsenek akit lehetne ebben az esetben riasztani.


Az elsö babánál egyszerüen felhívtam az itteni taxi társaságot, megkérdeztem mennyiért vinnének be ha szükség van 30-km -re lévö korházba. mondták, azt itthon bekészítettük hogy mindig legyen itt. amúgy ha gyorsan indul mentösök (elsösegély kurzuson voltam) megerösítették, hogy simán bevisznek ha nem sürgösségi akármelyik korházba, szóval hívjam öket nyugodtan.

Párom csak az utolsó 2 hétben dolgozott otthonról. 10 napot túlhordtam.


Most viszont a másodikat várjuk és kicsit bajban leszünk mert itt a nagyobb, hogy vele mit kezdek. A szomszéd növel jóba vagyok, imádja a lányom is, de ö dolgozik, és van saját gyereke is, vagy is minden pillanatban nincs itthon, és a szülés idejére el is költöznek már innen.


szóval ha beindulna idö elött a szülés akkor gyerekem jönne velem szülni. sajnálom elöre, de ez van. ja féjrem ellenkezö irányba 50-km.re dolgozik.

2012. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
wow, akkor ti is szép helyzetben vagytok. Nem nincsen senki autós ismerősünk, külföldön élünk, és még nem nagyon ismerünk itt senkit, akik meg vannak, azoknak nincs autójuk, úgyhogy remélhetőleg tudunk egyet venni mihamarabb, az lenne a legjobb
2012. jan. 26. 12:57
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Első bébivel a szomszédunk vitt be és hozott haza.

Második törpével apósom felvitt minket pestig(10perc se) és onnan taxival(nincs helyismerete, nem vettük volna a lelkünkre, ha eltéved) haza már ő hozott minket, volt navigálója.

A csomagokat is akkor vittük be, amikor mentünk, ha a páromra bízom, hogy utánam hozza, még most is várnám.

2012. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor más a helyzet. Akkor azt sem tudod hasznosítani, amiket a kis könyvről írtam...


De melyik külföld? Mert tőlünk nyugatra vannak olyan helyek, ahol el tudom képzelni, hogy a kórháznak van ilyen szolgáltatása, betegszállító autóval haza visznek. Esetleg hívd fel őket.


És a férjednek valami kollégája nincs? Gondolom ő dolgozik, nem?

2012. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Most én sem poénkodom, mi metróval mentünk be. Olyan szinten szakadt a hó, hogy ezt jobb megoldásnak találtuk, mint taxit hívni.
2012. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kocsi, de én használom, a férjem nem tud vezetni.

Első babánál a barátnőm vitt be minket a kórházba, apukám hozott haza minket.

Második babánál egy barátom vitt be minket, és ő is hozott haza babával együtt.


Nincs egy darab ismerős se, aki haza tudna titeket hozni a babával???

Amúgy ha nem értek volna rá a barátok, mi is taxiztunk volna, és nagyon messze van a kórház, Bp túlsó végében.

2012. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
előző, ja most olvasom a kommentet, hogy nincs ismerős, bocs
2012. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beleírhattad volna rögtön a kérdésbe, hogy nem Magyarországon vagytok és milyen környezetben :)
2012. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Angliában vagyunk,párom dolgozik igen, meg még én is, de az én kollégáim 19-21 évesen és nincs kocsijuk,pénzt gyűjteni jöttek ide, páromnak ugyan vannak kollégái akiknek van kocsijuk, de azok közül csak eggyel van olyan kapcsolatban, hogy lehetne rá számítani, de ő meg még messzebb lakik, mint a kórház. Hát remélhetőleg addigra meglesz a kocsi, még van időnk, csak annyi mindenre van kiadás, hogy hihetetlen.
2012. jan. 26. 14:17
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

2. babával bkv-val, 20 percet buszoztunk, szülésznő mondta, hogy minél jobban mozogjak, hogy könnyen táguljak. 3 ujjnyi méhszájjal buszoztam. 1,5 óra alatt lett meg a 2. babánk.

Ez nem vicc. Hogy mit csináltam volna, ha a buszon elfolyik a magzatvíz?

vagy végigültem volna vagy mentőt hívunk és leszállunk a buszról

2012. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!