Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon nagy szégyen ha végigki...

Nagyon nagy szégyen ha végigkiabálom a szülést?

Figyelt kérdés
Rettenetesen félek a fájdalomtól....
2012. jan. 16. 20:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat,lehet már írtak hasonlót...

Nekem nagyon nehéz szülésem volt,és bizony én már a vajúdás alatt "hangoskodtam".(21 órából 16 volt igazán kemény)Nem tudtam visszatartani.Amikor 1 órán keresztül tolófájásaim voltak,de nem nyomhattam,akkor már kiabáltam is azt hiszem.Amikor végre nyomhattam,akkor már egy hangom sem volt...inkább csak nyöszörögtem.Mondjuk 3 tolásra kint is volt a picilány.:)Szóval csak annyit szerettem volna írni,hogy azt csinálsz a szülőszobán ami jól esik...ezt te fogod érezni..de hülyeség lenne szerintem arra koncentrálni hogy "jaj csak nehogy sikítsak",amikor másra kell koncentrálnod.Mondjuk a helyes nyomásra...:)

Könnyű szülést neked,és jó babázást!

2012. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
nem ez csak term.
2012. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem, nem szégyen:)


Én bírom a fájdalmat, de a 2.szülésem indították a 42.héten és én ordítottam:) Jöttek a tolófájások, de még nem nyomhattam, mert a méhszáj még nem tűnt el. Én azok a fájások alatt ordítottam. Szerencsére "csak" 5 volt. Amikor nyomhattam, már nem volt gond, mert a nyomás ellensúlyozta a fájdalmat.

Miután megszültem, atz mondták, nagyon ügyes voltam, mire én: és jó hangos is. Erre annyit mondott a szülésznő és a doki, hogy igen, volt olyan is, de nem baj az:)

2012. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!