Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen dolog ilyent mondani:ga...

Milyen dolog ilyent mondani:gazdátlanul mész szülni? Mért szégyen ha valakinek nincs fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
nem szégyen sokan vannak így. sőt, sokan inkább szülésznőt fogadnak (végülis ő van ott veled végig)
2010. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez annyira egy bunkó mondat. Még soha nem hallottam. És igen én 'gazdátlanul' szültem. Senkinek nem adtam semmit, nem is abban a kórházban szültem ahová jártam előtte terhesgondozásra, és semmilyen hátrányom nem született. Ja és azt a pénzt amit oda 'szórtam' volna, inkább a babára költöttem, mert ő az első.
2010. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szégyen lenne? Én sem szégyeltem magam, hogy így szültem.
2010. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még én sem hallottam,nagyon tapló beszólás,az biztos.Én 3x szültem fogadott orvos nélkül,de nem volt belőle semmi hátrányom,sőt,az ikreimet így a legdrágább orvosnál szülhettem,tök ingyen.:))Semmi szégyellnivaló nincs benne.
2010. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító egy beszólás! Inkább az a szégyen, hogy fizetsz egy halom tb-t, többet, mint amennyit egész életben felhasználsz, de boríték nélkül mégsem érezheted magad tökéletes biztonságban. Ez valóban az ország szégyene, és az is, ahogy egyes ügyeletes orvosok hozzáállnak a nem fogadott szülésekhez és a nem borítékos betegekhez. Nekem csak azért volt fogadott orvosom, mert jó barátunk, fizetni ha akartam volna, se tudtam volna érte.
2010. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért kaptam ezt a kérdést mert az egyik ismim,mikor terhes lettem akkor azt mondta:Ó majd a kukorica földön is megszületik a gyerek"ezt szólta be.Meg,hogy Ő nem fogad orvost ha terhes lesz.Erre 4 hónap múlva terhes lett,és Ő egyből rohadt fogadott orvost,és Ő mondta:Gazdátlanul mész szülni?

Nem mondom de ez egy kicsit durva!

2010. jan. 6. 10:59
 7/10 A kérdező kommentje:

"rohant"

BOCS AZ ELÍRÁSÉRT!

2010. jan. 6. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez baromság, ne foglalkozz vele! Nem kötelező orvost fogadni, az orvosnak viszont kötelessége mindenkit maximálisan ellátni!
2010. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ennek az ismerősödnek sok ész szorult a fejébe. Bocsi de tényleg így gondolom.

Nekem nem szégyen hogy nem volt fogadott orvosom sem szülésznőm, és azt sem szégyenlem hogy nem volt erre keret. Ne foglalkozz vele, nem érdemes.

2010. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szégyen!

Nekem sincs fogadott orvosom mert azt a pénzt amit odaadnék az orvosnak azt költhetem a babámra is:)

Fizetjük a tb-t,és szerintem egy orvosnak az a dolga hogy ezért elláson...!

26 hetes kismama

2010. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!