Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak az én környezetemben van...

Csak az én környezetemben van így? Szégyen, ha valaki három gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenki 1,vagy max 2 gyereket vállal,ha valaki bevállalja a harmadikat akkor már "furcsa".
2011. márc. 18. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne szégyen??

ha tisztességgel el tudja tartani őket akkor nem szégyen semennyi gyerek de ez az én meglátásom.


Nem a szám a lényeg hanem hogy milyen gyerekkoruk van..

2011. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem szégyen... Nekem még csak 1 kisfiam van, de mi is 3 gyerkőcöt szeretnénk. Rám is furcsán szoktak nézni, ha esetleg mondom valakinek. Nem tudom miért lett ez olyan nagy csoda, ha valaki nagy családot szeretne... :)
2011. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sem furcsa, én is hármat szeretnék.
2011. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Harmadik babát várom, valahogy nálunk se a pozitív visszajelzések jöttek...

A durvábbak a "mai világban 3 gyerek micsoda felelőtlenség" típusú beszólások voltak, a kedvesebbnek szántak a "jaj hát nem baj, ha már így sikerült, ahol elfért kettő elfér majd 3 is.."

Tenném hozzá sose kértünk még senkitől semmit, segítséget is messzi távolból telefonon kapunk (osztogatják a jótanácsokat anyósom, sógornőm, testvéremék).

Még a gyerekes barátnőim is furcsán viselkedtek (tisztelet a kivételnek) mintha teljesen őrült lennék, és mindenki azt kérdezte hogy véletlenül becsúszott???

Na azóta egyébként még 2 barátnőm vállalt harmadikat úgyhogy legalább velük támogatjuk egymást:)

Én is úgy látom, ez valahogy nem is szégyen csak ilyen csodabogárság vagy enyhe szerencsétlenség mások szemében.

2011. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát igen,ezekre a megjegyzésekre gondoltam.Mi is szeretnénk harmadik babát,de mindenki furcsálja körülöttem.
2011. márc. 18. 13:33
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Mi is tervezzük a harmadikat, és ránk is furcsán néznek. Nem érdekel.

De tök jó, hogy ennyien szeretnének 3 gyereket, én ennek nagyon örülök.

2011. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

nem szégyen, ettől függtelenül én nem vállalok,fel is kell nevelni, ki tudja lehet pár év múlva éhenhalunk.

van 1 fiam, 1 lányom.

2011. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

az egyik válaszoló vagyok, igen ez a másik amit megkapunk 1-2 gyerekesektől hogy fel is kell nevelni...mintha nem tudnánk magunktól is...

ill ha bármi beüt, és éhenhalunk akkor 2 gyerekkel is éhenhalok meg 3-mal is..(ami amúgy szóba sem jöhet persze mert 3 gyerekkel 3 szor annyi erőm is van) :))

2011. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

előző

Ja és tegnapelőtt tudtam meg, hogy jópofa módom, amíg gyed-en voltam, megszűntették a munkakörömet, jelnleg nem tudnak másikat felajánlani, majd érdeklődjék és megvizsgálják a helyzetet.

eredetileg szeptemberben szerettem volna visszamenni dolgozni és csak fél évig gyes-en lenni de ki tudja mi lesz, lesz-e hova

A párom fuvaróz vállakozó, az üzemanygárak az égben...

Még sorolhatnám.


Szóval ilyenek miatt sem vállanék 3. gyereket.

2011. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

14:07-nak

én vagyok az éhenhalós, akinek 2 gyerekkel nem biztos lesz munkája:-((((

gondolod 35 felett, 2 gyerekkel, diploma nélkül majd kapkodnak utánam

2011. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!