Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak az én környezetemben van...

Csak az én környezetemben van így? Szégyen, ha valaki három gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenki 1,vagy max 2 gyereket vállal,ha valaki bevállalja a harmadikat akkor már "furcsa".
2011. márc. 18. 13:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekunk meg csak egy gyermekunk van egy 20 honapos kisfiu de szeretnenk meg legalabb kettot de inkabb harmat.

Mi mindketten nagy csaladba nottunk fel es nagyon szep gyerek korunk volt. Ilyen szep gyermekkort szeretnek a gyerekeimnek is :)

Rank is neznek furcsan ha mondjuk de nem erdekel :)))

2011. márc. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A férjemnek az előző házasságából van egy fia, akit nem mi nevelünk. Van egy közös lányunk, és most jön a tesó. És valószínű vállalunk mégegyet, mert mind a ketten szeretnénk. Anyagiak nálunk szerencsére nem számítanak, így soha senki nem kérdezte meg, hogy mire vállaljuk be a következő babát.
2011. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam ide, szerintem máshol sem az anyagiak miatt szólnak hozzá, mert az ritka szerintem hogy valakinek már van egy, vagy két gyereke, és nincs vele tisztában, hogy ez mit jelent. Nálunk is most jön a pici, meg tudjuk oldani, mégis megkaptam hogy marha vagyok. Nekem nem azért mondták ezt, mert éhezünk egy gyerekkel is, hanem csak mert miért ne rúgnának beléd, ha egyszer az jólesik a lelküknek.
2011. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!