Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell bemenni a kórházba?

Mikor kell bemenni a kórházba?

Figyelt kérdés

Meg kell várni az 5 perces fájásokat,vagy ha 20 perces,már mehetünk is?

Van olyan hogy a 20 perces fájás napokig eltart?


2008. márc. 31. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom 10 perces fájásokra mondta a kórházba indulást, illetve ha elkezd szivárogni a magzatvíz. Ha viszont egyszerre elfolyna a lelkemre kötötte, hogy akkor mentőt hívjunk inkább, ne kocsival vágjunk neki. Nekem négy napja vannak menstruációszerű görcseim, de nincsenek közte időközök, inkább folyamatosnak mondanám. 37 hetes kismama
2008. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan 5 perces fájásoknál-ez a saját érdeked, otton mégis a saját környzetetedben töltheted azt az akár több napot is, amíg tágulsz. A kórház nem annyira barátságos és kötetlen. De nem dobnak ki előbb sem, ha rendszeresek a fájások.

Illetve ha elfolyt a magzatvíz, akkor is menni kell!!

2008. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy ismerősöm van, aki péntek reggeltől vajúdott és vasárnap este szült...

És most voltam kórházban, ott is volt egy hölgy, 2 napja voltak rendszertelen fájásai.

igen, eltarthat, ezt nem lehet előre tudni. De első baba általában 10-12 óra vajúdás..

2008. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!