Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell bemenni a kórházba?

Mikor kell bemenni a kórházba?

Figyelt kérdés
ha elfolyik a magzatvíz, de még nincsenek fájások, vagy ha vannak fájások, de a magzatvíz még nem folyt el? vagy meg kell várni az 5-10perces fájásokat?
2009. dec. 8. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha elfolyt a magzatvíz mindenképp menj be fájások nélkül is.

Egyébként 5 perces fájásokkal érdemes, ha 10-15 percesekkel bemész lehet, hogy még hazaküldenek. Meg otthon kényelmesebb, minek ücsörögj a kórházban többet mint ami szükséges.

2009. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfolyik a magzatvíz, akkor tök mindegy hogy van fájás, vagy nincs, menni kell a kórházba.A dokim azt mondta, hogy legkésőbb 2 órán belül érjek be.Ha még nem folyt el, akkor 5 perceseknél szoktak bemenni, de ha 10 percessel mész akkor sincs semmi, csak többet szenvedsz a kórházban.
2009. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtök este kezdett szivarogni a magzatviz,péntek reggel 8 körül mentünk be a korházba,fájás sehol,délután oxitocin este 10-ig de semmi fájás,vigan elvoltam mig mellettem már vagy 6-an szültek ezalatt,végighallgattam ki,hogy kiabál,meg minden.éjjel aludtam egy jot,majd reggel 6kor ujra visszatettek az oxitocint es 9 körül kezdtem érezni a fájásokat,és délre megszületett a fiam.Ugy nem kell megvárni a fájásokat,mert nálam is 30 ora telt el a magzatviz efolyasa után.
2009. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a következő eseteket sorolta az orvosom:

magzatvíz elfolyik

8 perces fájások

vérzés

2009. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, természetesen vagy-vagy alapon
2009. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

így már értem :-)

Köszönöm mindenkinek!!

2009. dec. 8. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vérezni kezdtem, ezért mentem be a kórházba. Megnyugtattak, hogy tágulási vérzés, és mehetek haza, mert első babásoknál nem megy hipp-hopp a szülés...

Hazajöttünk, 4 óra mulva vissza és nem egészen 50 perc alatt túl voltam a szülésen. Mikor mentünk vissza a kórházba a mentővel, akkor már olyan 3-4 perces fájásaim voltak, de egészen addig kibírható volt a fájdalom.

2009. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!