Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell bemenni a kórházba?...

Mikor kell bemenni a kórházba? Tegnap este háromnegyed tizenegytől voltak szinte pontosan 5 perces közepesen erős fájásaim.

Figyelt kérdés
Vártunk egy órát, nem múlt, majd lassacskán összeszedelőzködtünk, mire a kórházba értünk kb 3 percesek lettek, a méhszáj teljesen zárt volt a ctg jó. Azt mondták ez csak jósló. Még hajnalban is folytatódtak a fályások, most reggel meg semmi. A nyákdugó elment. Most akkor legközelebb mikor induljak?
2008. nov. 28. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk, mikor voltunk a párommal szülésfelkészítésen, azt mondta az orvos, hogy akkor kell indulni a korházba, ha 5-10 percesek lesznek a fájások, és akkor is ha elkezd folyni a magzatvíz.
2008. nov. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nyák elment,akkor már nem zárt a méhszájad.Én két ujjnyira voltam nyitva mire elment a nyák,és onnét már csak egy órát töltöttem egy darabban,tehát,ha legközelebb ilyen lesz,inkább siessetek,mintsem ne érjetek be.

Bízz az ösztöneidben,és próbálj meg aludni egy kicsit.Szükséged lesz rá!

Tulajdonképpen bmikor beindulhat a szülés.

A dokik ez csak jóslóival meg a t***m kivan!Barátnőmnek átvajúdott fél éjszaka után is ezt mondták,majd kiderült,h mégsem.Nekem is ezt mondták három perces fájásokra(az 10-5 perces rész kimaradt,egyből 3masokkal kezdtem),hiába magyaráztam neki,h ez nem az,nem hitték el.Aztán éjjel a szülőszobán rájött,h mégis igazam volt.

2008. nov. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Hazaküldtek, jövő hét keddre vagyok kiírva, akkorra rendeltek vissza. A nyákról csak gondolom, hogy elment mert az éjszakai méhszáj vizsgálat után rózsaszínes nyálkás trutyi jött még most reggel is. Első baba, így nincs nagy gyakorlatom, csak aggódom, hogy nem érünk be időben.
2008. nov. 28. 06:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


leírom, hogy nálam mi történt. 39. héten voltam. Keddi nap mentem reggel nstre. Hétfőn 15 órától estig 10 percenként jött valami. Nem nevezném fájásnak, hanem csak úgy éreztem, hogy 10 percenként jön. Aztán éjjel elég erős görcseim voltak, de gondoltam reggel úgyis megyek nstre majd úgyis megvizsgál a doki. Mire odaértünk 5 percenként begörcsöltem. MEgvizsgált a doki, azt mondta, hogy semmi. Megkérdeztem, hogy mikor kell visszajönnöm, azt mondta, hogy ha a fájások 5 percenként jönnek és eltartanak kb. 40 másodpercig.hmm. elvittük a nagyobbik fiamat a játszótérre. Mondtam a férjemnek hogy mérjük. MÉrtük. Rendesen 5 percenként jöttek, és volt amelyik eltartott egy percig is. Felhívtam a dokimat, azt mondta, hogy menjek haza, pihenjek le, és ha akkor elmúlik akkor csak jósló.Lepihentem. Annyival lett mássabb, hogy egy darabig 8 percenként jött, utána ugyanúgy 5 percenként. Elindultuk délután 5 óra körül a kórházba. Ott ráraktak az nst gépre ami már fájást is mért. Azt mondták innen még nagyon messze van a vége. Végén már 2 percesek voltak, behívták a dokimat, aki megnézte a magzatvízet, zavaros volt. Burkot repesztett. Na onnantól aztán jöttek ám az igazi fájások, de tágulni még mindig nem tágultam. Császár lett a vége, az én kisfiam belekakilt a magzatvízbe. Azt mondta a szülésznő, hogy ő még ilyen Kakás gyereket nem látott:)bele sem merek gondolni, hogy olyankor mi van, ha nem megyek be a kórházba, vagy éppen hazaküldenek(mert szó volt arról is). Ha már akkor zavaros volt a magzatvíz.

most már 3 hónaposak vagyunk:)

kitartást!:)

2008. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!