Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Szerintetek hogy tesztelj...

SOS! Szerintetek hogy teszteljem, hogy ez igazi, vagy csak ERŐS jósló? 32hkm

Figyelt kérdés

Kb. másfél órája tart, nincs rendszer, mozgásra nem szűnik.

Hasam kőkemény, nem lent, hanem körkörösen fáj a hasam és a méhszájamat érzem erősen ha megyek.

Derekam fájdogál.


3. baba lesz, de az első kettővel soha nem jóslóztam.

22. héttől nyitva vagyok.

Hasam egészen fent, alul "lötyög"

Utolsó uh-t alig tudták megcsinálni,mert azt mondták, hogy kezd beilleszkedni a babám. Fejét már alig tudták lemérni.

Szerintetek?


2011. okt. 3. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, vegyél egy meleg fürdőt. Ha csak jósló, akkor enyhülni fog a melegtől, ha valódi, akkor erősödni fog.

Ha bizonytalan vagy, menj be inkább potyára a szülészetre, a dokinak van belőle diplomája, neked bőven elég kihordani és megszülni. Az idegeskedés pedig még nem tett jót.

2011. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem csak jósló, nekem néha igen kemény jósló fájásaim voltak.

Ellenben fájással indult a szülésem is, és én is a meleg zuhannyal teszteltem le - má alig bírtam kimászni a kádból, annyira felerősödött.


De az a helyzet,hogy neked a 32. héten jobb lenne ha nem erősödne fel.

Nekem a 32. héten kinyílt a méhszájam (legalábbis ekkor derült rá fény) és kórházba fektettek két hétre és injekciókat kaptam hogy ne induljon be a szülés. Tehát korai.

2011. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi újság?Egyben vagytok?
2011. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem tudok érdemben hozzászólni, de engem is érdekel a téma.

34 hetes vagyok, de nem tudom, mi az a jósló fájás, nekem is néha keményedik a hasam, meg fájogat a méhszájam, az olyasmi?

2011. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem hívd fel a szülésznődet vagy a dokidat. Attól még hogy vagyunk itt egy páran, akik szültünk, erre nem válaszolhatunk olyan biztonsággal, mint egy szakember. Végül is nekünk csak 1-2-3 volt, ők meg láttak már több százat. Vagy több ezret. Nem tudom.

Nekem hetekkel szülés előtt elkezdett beilleszkedni, ez nem jelent semmit.

2011. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!