Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj lehet? Induljunk a kórházba?

Baj lehet? Induljunk a kórházba?

Figyelt kérdés

38+1 hetes vagyok, kb 4-5óra óta fájdogál a derekam,meg néha a hasam alja. Ha megyek, akkor mégjobban fáj meg a hüvelyemben nyilalgat is. (méhszáj 1110 volt utoljára)

Most fürödtem, fürdés közben nem fájt, de amint kiléptem egyből elkezdett fájni.

A baba miatt aggódok a legjobban mert 11óra körül éreztem utoljára!

Meg a délután folyamán valami folyt belőlem. Én arra tippelek, hogy nagyon vizes folyásom lehetett mert nem sok volt, azóta nem is volt. De lehet más volt....

Szerintetek bemenjek?


2012. jan. 5. 19:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Sipirc, ha még nem indultál el. Akárhogy is a fájdalom az fájdalom, majd megmondják, hogy mi legyen. Biztosan nem nevetnek ki.
2012. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

úú akkor nyomás a kórházba már bent kéne lenned.

Remélem könnyű szülésed lesz :)

2012. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
De izgi, írj ha otthon lesztek! :)
2012. jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
itt már baba van! :)
2012. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Bizony te már babázol.
2012. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
remélem már babázol!:)
2012. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ird le majd milyen volt a szülés.Kíváncsian várom.
2012. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Nem sajnos:(

tegnap este mire összeszedtem mindent, és indultunk volna mintha elvágták volna a fájdalmat. Már nem fájt semmim.

Ma reggel viszont voltam nst-n, és amikor a baba szíve felment 180ra akkor azt hittem leszedem a szék karfáját, nagyon fájt. Egész reggel jóslóztam, jóslózok. A dokim megvizsgált, azt mondta hogy az 1110méhszájam változott, de nem mondta, hogy maradjak bent a kórházba:S

2012. jan. 6. 13:34
 29/31 anonim ***** válasza:
most kéne elkezdened szedni a caulophyillyumot, szerintem estére már babáznál :))
2012. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia!! Remélem még figyeled a válaszokat, szeretném, ha írnál nekem privát üzenetet, a futamido@freemail.hu címre, hogy mi történik ezután veled, ugyanis én ugyanígy jártam, én 8 órát voltam kórházban e miatt megfigyelésen. rá 1 hétre megszültem. nekem is első baba volt. DE KÖNYÖRGÖM. A GYEREK AZ ELSŐ, HA BIZONYTALAN VAGY, MENJ AZONNAL DOKIHOZ, NE FOGLALKOZZ VELE, HA KI IS NEVETNEK!! ( DE NEM FOGNAK) EZ A DOLGUK. egyébként én alig bírtam járni, mert nyomta az idegeket a baba. A vége felé tudod hogy kevesebbet mozognak már, mert kevesebb a hely ugye? nekem mindig azt mondták, hogy tudni fogom, hogy mikor kell menni, és tényleg....

tudtam

16 órát vajúdtam... MEGÉRTE!!!

KÍVÁNOK JÓ EGÉSZSÉGET, ÉS KÖNNYŰ SZÜLÉST!!A LÉGZÉSRE NAGYON FIGYELJ ODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4


5HÓNAPOS DORKA MIRA ANYUKÁJA.

2012. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!