Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj lehet? Induljunk a kórházba?

Baj lehet? Induljunk a kórházba?

Figyelt kérdés

38+1 hetes vagyok, kb 4-5óra óta fájdogál a derekam,meg néha a hasam alja. Ha megyek, akkor mégjobban fáj meg a hüvelyemben nyilalgat is. (méhszáj 1110 volt utoljára)

Most fürödtem, fürdés közben nem fájt, de amint kiléptem egyből elkezdett fájni.

A baba miatt aggódok a legjobban mert 11óra körül éreztem utoljára!

Meg a délután folyamán valami folyt belőlem. Én arra tippelek, hogy nagyon vizes folyásom lehetett mert nem sok volt, azóta nem is volt. De lehet más volt....

Szerintetek bemenjek?


2012. jan. 5. 19:42
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Első baba kicsit izgulok:D

egyébként nem fájnak annyira, teljesen bírható ezért nem tudom mi legyen.....

2012. jan. 5. 20:14
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez még csak a kezdet, erősíts lelkileg az éjszakára! :))) nincs szülésznőd akit felhívhatnál?

Ha már nekem nem hiszel, hogy szülni fogsz:)))

2012. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, megnéznek, max hazajössz... ennyi. Legalább szokod egy kicsit a környezetet.
2012. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be azért,legfeljebb hazaküldenek,de nézzenek meg!!!
2012. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

jujj, menj be!!! én ugyanígy voltam és 4 (!) ujjnyira kitágultam fájások nélkül. (Ez a fájásgyengeség)annyira nem fájt,hogy a ctg sem mutatta ki este 8-kor. hazajöttünk, majd egyből 2 percesekkel be 11-kor és éjfélre már szoptattam is :)))


szóval irány a kórház, mert legalább megnézik mi történt6történik

2012. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nagyon szorítok, könnyű szülést kívánok! Írd majd meg, hogy mi lett:)
2012. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Otthon vagy még?
2012. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már bent vagy és minden rendben :)
2012. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Még itt vagyok.

Enyhültek kicsit a fájások az előbb de most jött egy fájás és még a fejem is belefájdult, úgyhogy azt hiszem most indulok.

2012. jan. 5. 21:45
 20/31 anonim ***** válasza:
81%

Nekem szinte szó szerint így indult be az első szülésem.

Reggel 6-kor erre keltem, szintén szöszmötöltem,zuhanyoztam, utána megint táfjt, de inkábbösszefüggő volt, aztán mire oda jutottam hogy oké akkor legyen az hogy bemegyünk, akkor elkezdett nagyjából rendszereződni.

De nem fájt annyira hogy kiakadjak tőle, és mégis mire beértünk (10re) már 3 ujjnyira ki volt nyílva a méhszáj (meg mondjuk akkor már azért eléggé erősen fájtam)

2012. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!