Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj lehet? Induljunk a kórházba?

Baj lehet? Induljunk a kórházba?

Figyelt kérdés

38+1 hetes vagyok, kb 4-5óra óta fájdogál a derekam,meg néha a hasam alja. Ha megyek, akkor mégjobban fáj meg a hüvelyemben nyilalgat is. (méhszáj 1110 volt utoljára)

Most fürödtem, fürdés közben nem fájt, de amint kiléptem egyből elkezdett fájni.

A baba miatt aggódok a legjobban mert 11óra körül éreztem utoljára!

Meg a délután folyamán valami folyt belőlem. Én arra tippelek, hogy nagyon vizes folyásom lehetett mert nem sok volt, azóta nem is volt. De lehet más volt....

Szerintetek bemenjek?


2012. jan. 5. 19:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
szülni fogsz hamarosan:) (szerintem éjjel meg lesz a babó!) Szép szülést! Az a valami a nyákdugó lehetett.
2012. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
ja és kezd el mérni a fájásokat. és igen, menj be a kórházba ha a fájások 10 percesek lesznek.
2012. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nyákdugó volt, mert ez víz szerű volt.
2012. jan. 5. 19:54
 4/31 anonim ***** válasza:
akkor folyás. Ha magzatvíz lett volna, akkor nem maradt volna abba.
2012. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz és irány a kórház!Lehet, hogy megrepedt a burok és a fejvíz folyt el, azóta meg a kicsi dugaszolja a kijáratot. Szóval most azonnal cuccolj be a kórházba, szerintem szülni fogsz. Írd meg nekünk, ha már otthon leszel. Kíváncsi egy népség "lakik" itt a GYK-n.
2012. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Baba bemozdult egy kicsit, de a többi változatlan.
2012. jan. 5. 20:01
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kórház!
2012. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
5000 ftba lefogadom, hogy ma éjjel megszülsz, na. :) igaz hogy csak 65%os vagyok, de kettőt szültem természetes úton;)
2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De az nem baj, hogy nem tudom miérni a fájásaimat? Folyamatosan fáj, nem tudom mikor van vége és mikor kezdődik egy új. Félek,hogy így szóba se állnak velem a kórházba, hogy nem tudom megmondani hány percesek.
2012. jan. 5. 20:09
 10/31 anonim ***** válasza:

hát ha összefüggőek a fájások, akkor meg ne a GYK-t olvasgasd már banyek:DDDD

menj szülni, sok sikert!

2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!