Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Védőnőm szerint ha elment a...

Védőnőm szerint ha elment a nyákdugó, induljunk egyből a kórházba (5 perc autóval). Én korainak tartom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

az én védőnőm azt mondta,hogy a kismamái 24-48 órán belül megszültek a nyákdugó távozása után...nekem már egy hete elment és még egyben vagyok.

Amúgy szerintem föösleges a kóházba rohanni, én bementem, és semmit sem csináltak, csak megnézték a méhszájat, és rátettek nst-re, aztán hazaküldtek.

2010. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!36 hetesen ment el a nyákdugom és 2 napot túlhrdtama picit.Felesleg rohanni a kórházba kivéve ha rendszeres fájásaid vannak esetleg folyik a magzatvíz.:)
2010. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha véres igen, ha nem akkor csak ha fájások is vannak!
2010. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem véres volt,de nem történt semmi.
2010. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
:))) Nem mondom, jó kis védőnő... Van, akinek hetekkel a szülés beindulása előtt kezd távozni a nyákdugó, nem értem minek mennél be a fájások beindulása, rendszeressé válása előtt. Csak akkor kell bemenni fájások nélkül, ha elfolyik a magzatvíz. Különben meg sokaknak nem is megy el a nyákdugó, csak bent a kórházban..Én 4 szülésből csupán 1x vettem észre, akkor is bent a kórházban, vajúdás alatt...
2010. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem csak én tartom korainak. Azt mondta, akkor már haza sem engednek...
2010. okt. 15. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nyákdugó, akkor nem kell még menni. Ha magzatvíz, akkor sipirc!
2010. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az enyim is ezt mondta, én bólogattam, mint aki nagyon egyet ért vele, de nem fogok bemenni a kórházba ezért.:)

Persze nem csak ezt, a szülést is nagyon eltúlozza. Pl: ha elmegy a magzatvíz, csakis! mentővel mehetünk be a kórházba.

29hkm.

2010. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ezek a védőnők mindig mondanak valami okosat..

Az orvosom és a szülésznőm is nyomatékosan mondta, hogy a nyákdugóval nem foglalkozunk, mivel onnan még akár hetek is lehetnek a szülésig. Nekem szerdán ment el, azóta már voltam méhszájvizsgálaton is (ami elég durvára sikeredett), és még mindig nem szülök. Egyébként egy hetem van még kiírtig.

Akkor kell menni, ha jönnek a fájások, vagy elmegy a magzatvíz.

Szóval ne menj szerintem, csak felesleges utat csinálsz magadnak, úgyis hazaküldenek.

2010. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az még korai, de készülődjetek!

Nekem hétfőn napközben távozott a nyákdugóm és szerda hajnali 2 órakor volt az első igazi fájásom. Irány szülni!

2010. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!