Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor induljunk majd a kórházb...

Mikor induljunk majd a kórházba? Hány perceseknél?

Figyelt kérdés

nagyon közel lakunk, kb. öt perc. első baba.

az első fájásoktól kb.mennyi idő fog eltelni, mikor már tényleg indulni kell?


2011. jan. 24. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 10 perces fájásokkal mentünk be, de mi 30 km-re lakunk a kórháztól.
2011. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi 20km-re lakunk,és nekem ezt mondta a doki ,hogy 10 perces fájásoknál már indulhatunk!

Az,hogy mennyi idő telik el,nem igazán lehet pontosan megmondani!

Nekem "rejtett vajúdásom" volt.2-3 perces fájásaim voltak rögtön,előtte semmi,de ekkor már 6 centire nyitva voltam!

Bár közel laktok,én mégis azt mondom inkább induljatok el időben! :)

Könnyű szülést neked!

3 hetes kisfiú anyukája

2011. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor azt mondanátok, hogy biztos, ami biztos, menjünk be ha tíz percesek lesznek?
2011. jan. 24. 08:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 20 perc a korház.Én éjjel 1 kor kezdtem vajudni öt percesekkel és reggel öt körül mentünk be a korházba,akkor még mindig öt percesek voltak.Minden fájást számoltam 3 perceseknél indultam volna egyből.Igy is délre lett meg a fiam.Első baba
2011. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hozzánk 10 perc a kórház és mi 7 perces fájásokkal mentünk be, reggel 8-ra ott voltunk és 10:10 perckor meg is lett a kisfiam :)

2011. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyorsan jött minden. Hajnal 2kor szivárgott a magzatvíz-mint utóbb kiderült, akkor rendszertelen volt még, 3 órára beállt rendszeres 7 percesekre, majd amikor szinte 3 perc sem telt el fájás nélkül, úgy gondoltuk, ez már nem vicc, irány a kórház. Mire beértünk-4körül-már 3 percesek voltak, majd 5:40-kor megszületett a kislányunk. A 37. héten, de ha az utolsó mensiszerű valamit nem nézem, akkor rendes időre jött:) Neked is hasonlóan "könnyű", és gyors szülést kívánok!
2011. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. nagyon izgulok már, nem is a fájdalomtól félek, hanem annyi rosszat hallani. remélem minden rendben lesz.
2011. jan. 24. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fájásokkal kezdődik. Nekem folyt a magzatvíz, fájás sehol, ezért mentünk.Később három perces fájásokkal indítottam.
2011. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!