Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 perces fájásoknál induljunk...

10 perces fájásoknál induljunk a kórházba?

Figyelt kérdés
Nem annyira erősek, de azért érzem. Ti elindulnátok?
2010. júl. 28. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

csak ha nagyon messze van a kórház.

vagy ha nem kocsival mentek hanem tömegközlekedéssel


én csak ötpercesnél mennék

2010. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 perceseknél a kádba mentem, hogy lássam nem jósló-e. Fél óra múlva 5 percesekkel jöttem ki, akkor indultunk el. Szerintem se kell rohanni, jobb otthon vajúdni, még innen nem 2 perc lesz:)

Könnyű szülést!

2010. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert, és gratulálok!! :)))
2010. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Könnyű szülést kívánok!

Jaj de jó ma megszületik a babád!

2010. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amilyen kis izgulós vagyok, bemennék. Pedig tisztában vagyok vele, hogy itthon jobb, szültem már kettőt. :D Imádom mikor ilyen kérdések vannak, olyan jó izgiulni veletek, és egy hét múlva megírjátok, hogy megszületett a kisbabátok! :) Nagyon drukkolok neked, könnyű szülést kívánok! Majd írj nekünk ha haza mentetek a kórházból! :)))
2010. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poci-maci ***** válasza:

Szia én mentem mert mire beértem a kórházba már 3 percesek voltak a fájásaim!

Könnyű szülést kívánok

2010. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én mentem, mert nem tudhatod hogy jól érzi-e magát a babád odabent, ezt csak ott tudják megnézni, ha nem akkor pedig ott tudnak tenni ellene. 10 percesekkel mentem be és még órák után is 10 percesek voltak, nem is tágultam, segíteni kellett!

Könnyű szülést kívánunk!

2010. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 órán keresztül voltak tíz perces fájásaim,és ötperces is órákig.a kádba való beülést én is javaslom.Ha meg bementek,legfeljebb hazaküldenek.
2010. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!