Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti fogtok vajúdás alatt zenét...

Ti fogtok vajúdás alatt zenét hallgatni? Milyen számokat válogattattok össze?

Figyelt kérdés
Van kedvetek segíteni nekem, olyan számok kellenének, amelyek nyugtatóak vagy erőt adnak...
2011. dec. 9. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most tanulj meg egy altatódalt a babádnak, és énekeld neki vajúdás közben.

2.törpémmel távalattam, a kedvenc zenéket "moziztam" és énekeltem két fájás között a kicsiknek... Némi tánccal vegyítve. Hatása:2óra caklipakli. Mert szeretem altatni a kicsiket, és a szülés alatt is azt tettem, nem arra figyeltem, hogy fáj...

Akkori kedvencek: élet az úr, ő benned él, we are one, volt egy régi december(na ez az adu a mai napig kétszer eléneklem nekik és mint akiket lecsaptak hortyognak édesen)

2011. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálam a rádió szólt, de nem sokáig tudtam figyelni rá...
2011. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én Yanni-t mentettem a lejátszómra, de itthon felejtettem. Mondjuk nem is szülni mentünk be, csak ott ragadtunk. Amúgy a rádió ment, de nem emlékszem, hogy sok mindent hallottam volna, mert nagy volt a sürgés, forgás körülöttem. Meg inkább a babám leeső szívhangjával voltam elfoglalva.
2011. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!