Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dúdoltál, énekeltél valamilyen...

Dúdoltál, énekeltél valamilyen zenét vajúdás, szülés közben? S ha igen, melyiket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen,azt, hogy hazaakarok menni:):):)
2011. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Voltam annyira tapintatos hogy a fahangommal nem zaklattam más anyukákat akik mellettem vajúdtak.
2011. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt kedvem énekelni.Legfeljebb valami jajgatósat:-)
2011. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van a földön olyan anyuka aki vajúdás vagy szülés közben másra is tud gondolni ???? Le a kalappal az olyan előtt !
2011. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egész végig, míg el nem altattak a Summertime-ot énekeltem :)) Ezzel próbáltam terelni a figyelmemet a fájdalomról. Persze nem úgy énekeltem, hogy hallják, szine egész vajúdás alatt egyedül voltam, így lehetett diszkréten énekelni, dúdolgatni. S a mély levegővétel is valahogy ritmusra jött ki :)) Sokat vajúdtam, de végül császár lett a vége...

Minden esetre, én nekem kellemes emlék, ha meghallom ezt a dalt, mindig eszembe jut az a hosszú fájdalmas éjszaka...

2011. dec. 4. 12:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkoriban mikor a kisebbik fiam született, a nagyobbiknak nagyon tetszett a Lilly baba, úgyhogy sokat hallgattuk együtt.Mikor vajúdás közben majd elájultam a fájdalomtól, emlékszem,hogy eszembe jutott az egyik ilyen Lilly babás dal(arra már nem emlékszem melyik is pontosan),utánna végig ez járt a fejembe, de tényleg csak a fejembe mert nem dúdolgattam hangosan csak magamban. Nem tudom,hogy miért pont ez jutott akkor eszembe, de biztos csak azért mert tényleg elég sokat hallattuk akkoriban.
2011. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem.


Pedig még terhesen elhatároztam, hogy majd szülés alatt szólni fog a rádió, és majd megjegyezzük melyik dal szól, amikor kibújik a baba. Hát annyira idegesített a zene, hogy kikapcsoltam a rádiót.

Elhatároztam a másodiknál is, hogy na majd most, de akkor is idegesített.

Majd talán a harmadiknál :)

2011. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amikor bekötötték az oxitocint, és vártuk, hogy normálisan beinduljanak a fájások, addig zenét hallgattam. És néha énekeltem halkan, néha csak dúdoltam. Nálunk egy személyes szülőszobák vannak, így nem zavartam senkit. Na meg hajnali 4-kor amúgy sem. :)

Depeche Mode-ot és Bonanza Banzai-t hallgattam. :)

2011. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én nem dudoltam,vagy ilyesmi.Viszont a szülésem alatt végig zene szólt.Mikor a kicsi fiam kibújt,akkor hívta fél a figyelmemet a férjem;épp az Ave Maria ment....:')
2011. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott, hogy dúdoljak. Ment a rádió végig, de kb a vajúdás felétől már nem is "hallottam"
2011. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!