Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dúdoltál, énekeltél valamilyen...

Dúdoltál, énekeltél valamilyen zenét vajúdás, szülés közben? S ha igen, melyiket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bár én gyorsan és könnyen szültem,de ha úgy alakult volna hogy 10-16 órákat vajúdnék,akkor ezt hiszem a kispárnát simán hozzávágtam volna annak a kismamának akik 8 órán keresztül énekelget egyetlen 1 dalt...

AMikor én szültem 6-an voltunk együtt a szülőszobában,és köztünk csak egy anyuka volt aki végig ordított,hogy "jaj meghalok,szedjék ki a büdös életbe..hol az a szemét aki miatt fájok most stb..) Én 20 perc vajúdás után amikor megszültem,kértem az orvosomat hogy inkább toljanak ki a várószobába de ne kelljen hallgatnom az 1 órás pihenőmben az anyuka nyavalygását..Volt egy másik anyuka aki végig tök jól tűrt mindent pedig ő akkor már 10 órája vajúdott,de nő háromnegyed órás ordibálása után kikészült ő is,és sírni kezdett..


Szóval ha valaki egyedül szül akkor kiabáljon,énekeljen,dúdolgasson ha megnyugtatja.De ha többen vannak a szülőszobában akkor legyünk toleránsak másokkal szemben mert mindenki azért van ott,hogy életet adjon.

2011. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem énekeltem ,de végig beszélgettem a csecsemős nővérrel(család barátja) a kisfiamról,hogy miket csinál,milyen eleven meg hasonlók,szerencsére nem kellett sokáig beszélgetni abban a helyzetben 45 percig tartott minden.Sőt még vicceket is meséltek nekem .Sokkal könnyebb volt az egész így szerintem mint az első babámnál amikor azon agyaltam hogy nagyon fáj mindjárt jön a fájás.Szerintem jobb ha van mivel a figyelmet lankasztani:)
2011. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem,nem lenne kedved neked sem vajudáskor énekelni vagy dudolni!!!
2011. dec. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem volt kedvem dúdolászni közbe,inkább valami olyasmi félét kiabáltam,hogy ez nagyon fáj!Ha ezt dúdolásnak lehet nevezni akkor azt csináltam.:)
2011. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!