Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti fogtok vajúdás alatt zenét...

Ti fogtok vajúdás alatt zenét hallgatni? Milyen számokat válogattattok össze?

Figyelt kérdés
Van kedvetek segíteni nekem, olyan számok kellenének, amelyek nyugtatóak vagy erőt adnak...
2011. dec. 9. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Én mondjuk nem hallgattam zenét, elég volt a férjem biztatása, minden más 'idegesített'. elég bajom volt zene nélkül is :D

Nyugtató zenék: Ohm, Robert Haigh Coxon, Ákos, Enya, David Gilmur, esetleg valami klasszikus? (Chopin, Debussy, Liszt)

2011. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljes csönd, félhomály, befelé fordulás. A zenétől falnak mentem volna, azt se tűrtem, hogy hangosan beszéljen a közelemben valaki. Kettőt szültem, most várom a harmadikat és egyáltalán nem vágytam eddig sem zenére, szerintem most is kihagyom.
2011. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mikor már a végén jártam, a vajúdóból (ahol csend volt), átmentünk a szülőszobára, ahol szólt a rádió. Nem hallottam nagyon, annyira belülre figyeltem, egyedül ladygagára kaptam fel a fejem, mert nagyon nem szeretem, és akkor szívesen kapcsoltattam volna ki a rádiót. Hagytam, vége lett a számnak, és koncentráltam újra.
2011. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én taize imádságos énekeket válogattam össze, de olyan fájdalmaim voltak, hogy eszembe se jutott, hogy belehallgassak. A következőre nem fogok zenét vinni.:)
2011. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges, sajnos nem egy kéjutazás, hogy közben zenére lazulsz, örülsz, ha épp nincs fájdalmad, engem idegesített volna.
2011. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a zuhany alatt ültem egy labdán, nagyon ajánlom. ÉN IS ÚGY TERVEZTEM, HOGY VISZEM A kedvenc zenéimet, de nem érdekelt.
2011. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyankor semmi nem érdekel csak az, hogy túléld, legyen már vége.
2011. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Látom hiába vagyunk emberek és nem egyformák ebben mindenki egyet ért, ha szülünk akkor legyen csönd! :-)


Hülye hasonlat, de a fogorvosnál voltam és ott is szólt a rádió, de rohadtul nem tudtam, nem is akartam és egyáltalán nem is hallgattam a rádiót. Ha a fogdokinál ami kevésbé stresszelő és fájdalmas nem figyel és nem is akar zenét az ember, hát még a szülésnél...

2011. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van! Akkor csak csinálok egy válogatást, amit az utolsó napokban fogok hallgatni. Ráhangolódni jó lesz.
2011. dec. 9. 21:29
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell külön készíteni cd-t.

amit a legszívesebben hallgatsz, amikor koncentrálsz, készülsz, tanulsz, az jó lesz.


én hallgattam komoly zenét, nagyon jól esett, kicsit elterelte a gondolataimat a nehezebb pillanatokról. engem zavart volna ha harsányabb, énekes zene lett volna, de ez egyéni. mindenképp "aláfestéshez" illő zenét válassz.

2011. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!