Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki úgy szült hogy a mellette...

Aki úgy szült hogy a mellette lévő ágyon is vajúdtak?

Figyelt kérdés
Mennyire zavart a másik szülő nő?A vajúdóban voltam nst-n de úgy kiabált és hasonló hangzavarral járó szülést folytatott le a kismama hogy azt hittem megőrülök,már nekem fájt az ő fájása,mert annyria visitott.Amikor az első babámat szültem egyedül voltam hál isten,de én nem kiabáltam és nem emlékszem hogy ilyen patáliát csaptam volna.el is ment a kedvem az egésztől most.!Aki mellett szültek milyen hatással vlt rátok mennyire zavart?
2011. aug. 8. 13:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Második babával a szülőszobában feküdtem a 28.héten, infúzióztak, és próbálták leállítani a szülést. 4, azaz négy kisbaba megszületését hallgattam végig aznap délután, a boldog örömet, a babák első hangocskáját...Folytak a könnyeim, mind a négyet végigbőgtem, és akkor, ott megszakadt a szívem, azt hiszem. Senkinek nem kívánom azt az érzést, én azt hittem, hogy az én kisbabám nem marad életben, elveszítem.

Még aznap éjjel megcsászároztak korai lepényleválás miatt, és megszületett a kisfiam 1350 grammal, 40 centivel. Most 7 hónapos, csodálatos, egészséges, mosolygós baba, szinte mindent időben csinál, nincs nagyon lemaradva. De hogy min mentünk át az alatt a 10 hét alatt, amire hazajöhetett a kórházból...

Hát engem ennyire zavart, hogy mellettem szültek.:(

2011. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az első szülésem előtt nem mellettem szültek. Én kint voltam a folyosón, a hölgyemény pedig a szülőszobán. Annyira jajjveszékelt, hogy már a személyzet is rajta nevetett, őt csúfolták. Tényleg hihetetlen volt, amit rendezett. Ekkor még szülés előtt álltam, és nagyon beijedtem...

A második szülés előtt pedig opt-n voltam a szülőszobán és mellettem 3 anyuka szült. Ebből 2 tűrhető volt, 1 pedig rémes. A doki meg kérdezgetett opt közben, hogy muszáj a terhelés, nem jött meg a kedvem a szüléshez? Célozgatva a másik anyuka viselkedésére. Hát nem, megint beijedtem. Remegtem, haza akartam menni. 3 nappal később indították.

2011. aug. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!