Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik vízben vajúdtak?

Akik vízben vajúdtak?

Figyelt kérdés

Lenne egy buta kérdésem: vízben vajúdásnál meztelen az ember, vagy rajta valami?

Készüljek valami fürdőruhával, vagy trikóval?


2010. máj. 11. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges bármilyen ruha, de ahogy neked jobb.
2010. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos semmi ruha, de ha te meztelenül feszélyezve éreznéd magad, nyugodtan vihetsz bikinit (könnyebb levenni, ha a doki meg szeretne vizsgálni) vagy bugyit+pólót.
2010. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vízben vajúdtam, meztelenül. Szülni is meztelenül szültem. Senkit sem zavart, könnyebb volt vizsgálni, burokrepesztés is volt a kád szélén ültem, aztán visszaültem a kádba. Szülni csak azért kellett kiszállnom mert nagyon elhúzódott a kitolás.
2010. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is vízben vajúdtam, viszont volt rajtam egy póló. Nekem nagyon sokat tompított a víz,a vízsugár és nagyon ajánlom mindenkinek. És ahogyan előttem is írták a kitolás elhúzódása miatt szültem és is a szülőágyon. Elég nagy volt a kisfiam, így 45 percig nyomtam....de IGAZÁN MEGÉRTE!!!

Most pedig 25 hetes pocis vagyok:)

2010. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a második gyerekemmel vajúdtam kádban, meztelenül. Össze sem lehet hasonlítani a két vajúdást :)

Viszont amikor jöttek a fájások, nekem kényelmesebb volt, ha kikapaszkodtam a kád szélére, hát, volt, hogy megcsúsztam és a férjem kapott utánam. A következő fájás előtt leterítettem a kád szélére, oldalára a vízbe egy törölközőt, így nem csúszott.

Lehet, hogy jobb lett volna egy póló, mert a vállam nagyon fázott, ezért is jöttem ki a kádból.

2010. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!