Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » MI kell ahhoz, hogy a Bajcsy-b...

MI kell ahhoz, hogy a Bajcsy-ban a vajúdó szobába bekerüljek, esetleg vízben vajúdjak?

Figyelt kérdés

Ahol van kád, tv, bordásfal, franciaágy stb.

Szült vagy vajúdott már valaki ott?

Szóltatok a szülésznőnek hogy szeretnétek vagy ő ajánlotta fel?

Miket lehetett használni?


Azt nem tudjátok hogy most mennyi a kórházban az eda?


2011. júl. 22. 17:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan csak genetikán jártam a Bajcsyban 3 alkalommal, de elég is volt... Ellenben láttam a falon egy hirdetményt, miszerint napi 19 ezer forintért olyan körülmények között lehetsz, hogy ihaj, és hogy ez mennyire megéri.


Sok sikert!

2011. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én március 31-én szültem a Babámat a Bajcsyban, és nagyon pozitív élménnyel gazdagodtam!

Mindenki nagyon kedves, segítőkész volt volt, csakis jókat írhatok az egészről. Szerintem a dokiddal beszélj, vagy egyszerűen sétálj el a szülőszoba környékére és ott érdeklődj. Én nem tudom, hogy mi a helyzet ezzel a fentebb említett 19 ezer forinttal, én ilyennel nem találkoztam ... Az EDA ingyenes természetesen! (És a világ legnagyobb találmánya is :-) Ajánlom!)

2011. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, várok még hátha van valakinek még tapasztalata
2011. júl. 23. 13:44
 4/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy van - e fogadott orvosod és szülésznőd? Egyébként, ha nincs, szerintem mindezeket akkor is kérheted(EDA-t tuti), csak előre jelezni kell, hogy alternatív dolgokat szeretnél. Nekem ilyesmi eszembe sem jutott, de a szülésznő (aki nem fogadott volt) a szülőszobán, már a vajúdás elején kérdezte, hogy szeretnék - e valami "különleges" dolgot. Én nem akartam, de simán kérhettem volna ...
2011. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A szülésznőm azt mondta, hogy ha nincs "extra" szülés (tehát amiért fizettek külön pénzt) akkor érkezési sorrend van a szülőszobák esetében. Ha nincs senki a kádas vajúdóban, amikor odaérsz, akkor mehetsz oda.
2011. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Sétálj be a szülőszobába,mondd meg hogy itt fogsz szülni és szeretnél körbenézni.Minden kérdésre válaszolnak és elmondják a lehetőségeket,körbevezetnek.Én is igy tettem.Nagyon segitőkészek,kedvesek.Én is itt szültem.

Gyors szülést.

2011. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
kedves március 31-ei! én is aznap szültem a bajcsyban:)) nem Beának hívnak? hogy van a babád? A kérdésre válaszolva, én vízban vajúdtam, az "ikeás" szülőszobában. A fogadott orvosom és a szülésznőm intézték nekem, külön kérés nélkül, külön nem is kellett fizetni.
2011. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 27. 00:27
 9/24 anonim ***** válasza:

Kedves szintén március 31.-i :-)! Nem Bea vagyok, de ezek szerint "nagyjából" egyidősek a babáink! Az enyém 13.13-kor született meg a sárga szülőszobában, a szülésznő Évi volt, a doki meg Szécsényi doktor. Te kinél és pontosan mikor szültél meg?

Én csak superlatívusokban írhatok mindenkiről, egy rossz szavam nem lehet. A nővérek nem sok vizet zavarnak, dehát, ha nincs problémám, ez kifejezetten előnyös, ha meg van, akkor úgyis szól az ember.

Mi vasárnap mehettünk haza, a Kisfiam 3160 grammal született, most 6510 gramm :-) Jól van, szopik nagy lelkesedéssel, kissé "igényes" baba - egész nap kézben van ... nem szeret egydül lenni, úgyhogy nem unatkozom :-)

Írj Te is magatokról, most mennem kell, mert nyakig kakás és bőg!

Bocs az offért!

2011. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én is pont a sárga szülőszobában szültem:))) közvetlenül előttem lehettél, mert az én babám 16.18kor született, és előtte 1-2 órát már a szülőszobában voltam. Az orvosom Palczert Miklós, a szülésznőm Magdika volt, nagyon meg voltam velük elégedve. A baba ellátását végzőkkel viszont sajnos nem annyira, kétszer adták be véletlenül szegénykémnek a BCG oltást, aminek a következménye óriási gennyes kelés lett, amit meg is kellett nyitni végül, ráadásul még vért is kellett tőle venni pár napos korában, mert elrontották a kórházban és a pajzsmirigyvizsgálatot meg kellett ismételni. Szóval én azt tudom javasolni mindenkinek, hogy kísérjétek el a babátokat a vizsgálatokra és az oltásra, az enyémet ezektől a kínzásoktól meg lehetett volna kímélni, ha megengedik, hogy vele menjek...
2011. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!