Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig hagyják, hogy vajúdjak?

Meddig hagyják, hogy vajúdjak?

Figyelt kérdés
János kórházban mennyi idő után császároznak meg?A húgom ma szült a Szent Imre kórházba 12órába telt mire meglett neki,erre a babát átvitték a Klinikára,mert elfáradt a baba a szülés közben és lelassult a légzése:(
2009. febr. 21. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
engen reggel fél 7 től délután fél 4 ig hagytak vajudni és utána császároztak meg és az én picikémet is elvitték a klinikára mert kimaradt a légzése másnap!nem tudom hogy volt e öszefüggés az között hogy menyi idejig hagytak vajudni és hogy kimaradt a légzése
2009. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pécsett : fájások péntek este 10 kor kezdődtek, szombat reggelre durva volt! bementem, vajudtam, nem tágultam vasárnap reggel 8 lett belőle, nem császár!

Szóval itt vártak, de örülök, hogy nem vágtak el, bármajdnem, mert a lepény nem vált le.

A végén kaptam oxigént, mert nekem is fáradt a baba, de olyan fóbiám lett, hogy azt mondtam, ha nem veszi ki az arcomból a maszkot, akkor megfulladok.

2009. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
bp, vasárnap du elment a víz, (4.30) egy órán belül bent voltunk, fájás semmi. estig infúziók, ellenőrzés semmi, végül 20.49kor császárral megszületett a kisfiam.
2009. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az időtartam is fontos, az is hogy azalatt mennyire tágult ki a méhszájad és jó-e a baba szívhangja amit nálam óránkánt majd negyedóránként mértek. Szóval több összetevője van, az orvos belátása szeerint dönt.

Én 14 órát vajúdtam, igaz lassan de biztosan tágultam, így természetes úton szültem.

2009. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

18 órát vajúdtam, sajnos császár lett a vége.

Változó, körülményektől függ. Pl baba és/vagy mama egészsége, fájások erőssége, tágulás milyensége, orvos hozzáállása.

2009. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggel 6-kor elfolyt a magzatvizem, s 13-kor már kint is volt a kicsikém. Én nem sokat vajúdtam, mert zöld volt a magzatvizem, lassult a baba szívhangja és semmit sem tágultam.Szerintem vártak volna a tágulással, de a másik két dolog miatt császár lett.Örülök, hogy így történt,s nem lett semmi baj.
2009. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggel 8-kor burkot repesztettek, bekötötték az oxitocint és éjjel fél 12-kor megcsászároztak.
2009. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szia..én november 19én estétől 21 reggelig vajúdtam, akkor császároztak meg...
2009. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 20 óra vajúdás után került át a műtőbe., pedig már órákkal előbb mondták neki, hogy nem tángul. Szegény még két nap múlva is olyan volt, mint egy mosogatórongy.

Én rá egy hétre szültem, komplikációk miatt vajúdás nélkül vittek császározni. Másik orvos volt.

2009. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!