Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után, a...

Császáros szülés után, a másodiknál befektettnek a kórházba, ha eléred a terminust? Vagy hagyják, h beinduljon?

Figyelt kérdés

Pl.ha nincs dokid,akkor hogyan szültél első császár után? Simán,vagy a kiírás napja körül műtöttek?

Mennyi idő telt el a két szülés között? Milyen volt a heged vastagsága?

Köszi mindent.

33 h km


2011. jan. 25. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 39h + 2 napnál vagyok, egyelőre szabadon mozgok, még nem akarnak befektetni. :)

(Az első császár volt, de a másodikat nagyon szeretném spontán. Egyelőre várjuk, hogy beinduljon)

2011. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem császárt jósol a doki, de azt mondta, meg kell szenvedni azért.
2011. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első sürgősségi császár volt.Most a 32. hétben vagyok, a 39. héten befektetnek és programozott császár lesz.(SAJNOS.)Nem hagyják, hogy beinduljon, bár én azt szeretném.

A hegem gyönyörűen gyógyult.Az első gyerekem most 26 hónapos.

SZTK-ba járok, nincs saját orvosom.

A terhességem eddig teljesen problémamenetes, a baba és én is tökéletesen egészségesek vagyunk, és mégis megcsászároznak idő előtt, mert ez a protokoll

2011. jan. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, melyik kórházban létezik ilyen protokoll??? De gáz.:((
2011. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kicsit megijedtem,h ez a protokoll! Hol fogsz szülni? Budapesten? Melyik kórház?

Én 3-án megyek dokihoz legközelebb,mostmár rá fogok erre kérdezni,h be kell e feküdnöm.Remélem nem,mert a fiamra nem igazán tud senki vigyázni.Örülök,ha szülésre a férjemet elengedik szabira.... :S

2011. jan. 28. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Péterfy.:(
2011. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pécsen nem ez a protokoll. Túlhordás esetén került csak szóba, hogy befektetnek. Emellett az orvossal azt beszéltük meg, szüléskor amíg szépen haladnak a dolgok, megpróbálhatom spontán világra hozni a babát.
2011. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!