Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » MI kell ahhoz, hogy a Bajcsy-b...

MI kell ahhoz, hogy a Bajcsy-ban a vajúdó szobába bekerüljek, esetleg vízben vajúdjak?

Figyelt kérdés

Ahol van kád, tv, bordásfal, franciaágy stb.

Szült vagy vajúdott már valaki ott?

Szóltatok a szülésznőnek hogy szeretnétek vagy ő ajánlotta fel?

Miket lehetett használni?


Azt nem tudjátok hogy most mennyi a kórházban az eda?


2011. júl. 22. 17:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

mi a fiamnál 5 ezret adtunk annyit mondott a dokim hogy nem lenne rossz.

igen most is nála szülök, uyganaz a gárda lesz, de remélem most megúszom a zöld szülőszobát, szerintem az a leggázabb...

majd megírom mit beszéltünk.

köszi mégegyszer a választ!

2011. júl. 30. 23:29
 22/24 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen a választ!

Egyébként szerintem is elég az az ötezres, gondolj bele, ha naponta csak két epiduralt csinál, már megvan a konyhapénze ... Persze tényleg nem sajnálom Tőlük, már amelyik megérdemli, de azt sem bánom, hogy megmaradt a pénzünk, van mire költeni.

De jó lehet készülni a második Babára, és ugyanazokkal a segítőkkel! Tényleg írd meg, ha beszélsz velük!

Drukkolok, hogy ne a zöld szülőszobába kerülj :-))

2011. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

igaz, de komolyan ezek az anesztesek valami istenek, meg aki kitalálta az eda-t.... neked a kitolásnál már egyátalán nem hatott, vagy ezt nem lehet tudni?

persze megírom majd, csütörtökön megyek,és kösz hogy szurkolsz!

2011. júl. 31. 16:02
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is hatott az EDA kitolásnál is, annyira, hogy a doki meg a szülésznő által "követelt" kakilási ingert sem éreztem!Komolyan, csak annyit éreztem, hogy jöttek az összehúzódások, így tudtam, mikor kezdhetem a nyomást, ezt a Szécsényi "ellenőrizte" is, mert a keze végig ott volt a hasamon. Nem is értem, hogy aki még a fájdalmat is érzi, az hogy bírja ki, mert így is elég volt kinyomni a babát ...KB. 5-6 nyomásra, 20 perc alatt megvolt a Kicsikém, szóval az, hogy az EDA lassítja a szülést, nem igaz!A lényeg, hogy aki csinálja, az értse a dolgát!

Én is aranyba foglalnám a nevét annak, aki kitalálta, szuper dolog! És imádom az aneszteziológusokat is :-)

Oké, írj majd, várom!

2011. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!