Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthon szules- ellene vagy...

Otthon szules- ellene vagy mellette?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 15:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Ellene.
2010. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben ellene. Felelőtlenségnek tartom, mert nem csak a saját, de a babája életével is játszik a kismama.
2010. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Mellette. Mindenképpen. De persze úgy, ha nem problémás(pl. farfekvéses) a terhesség, és azért van a közelben telefon.

Orvost, vagy szülésznőt mindenképp fogadnék, persze, és előtte tájékozódnék róla.

2010. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

ellene egyértelműen...


mit csinálsz ha komplikáció lép fel?

majd a bába lélegeztet,meg pótolja a vérveszteséget?

ugyanmár...

mire kiér a mentő,meghalhat a baba és az anya is...

2010. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%

Mellette is,mert az otthon háboritatlan nyugalmát egy jól berendezett kórházi szoba nem tudja biztositani.


De ellene, mert otthon nincs semmilyen műszeres támogatás,ami egy esetleges komplikáció esetén rendelkezésre állna.


Sajnos nem lehet megteremteni Magyarországon a háboritatlan megszületés lehetőségét.Mig erre más külföldi országokban évek óta van lehetőség

2010. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ellene, pedig Angliaban elek, ahol a nok nagytobbsege otthon szul. Persze itt a korhazban is csak szulesznovel szulnek a nok, hacsak nincs valami komplikacio. Amikor terhes lettem, tolem is megkerdezte a szuleszno (itt Ok vegzik a terhesgondozast is, orvossal nem is talalkozik a kismama, en sem taliztam, pedig mar 30 hetes vagyok), hogy otthon vagy korhazban akarok-e szulni, de en inkabb maradok a korhazi szulesnel.
2010. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ellene. Nekem szülés után nem jött ki a méhlepény, nagyon sok vért vesztettem, a végén műteni kellett. Ha nincs a kórház, már én sem vagyok.
2010. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ELLENE. Szerintem egy ép eszű nő sem kockáztatja a babája és a saját életét sem. Nálam ugyanaz volt, mint az előző válaszolónál, a műtétet leszámítva. Szóval azt gondolom, az összes szépségével együtt sem játék a szülés!
2010. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ellene. Olyan szép és könnyű terhességem volt hogy mindenki azt mondta hipp-hopp megszülök. Sajnos nem így történt, rengeteg komplikáció lépett fel amire senki nem gondolt. Ha otthon lettem volna nagyon nagy baj lett volna.
2010. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ellene. Meghalt volna a lányom, ha nincs a műtő 20 méterre a szülőszobától. Problémamentes terhesség volt, a világon semmi előzetes kockázat nem merült fel.
2010. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!