Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meghalt a babám, hogyan tovább?

Meghalt a babám, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Olyanok tanácsára lennék kíváncsi, akik hasonló helyzetben voltak. Tudom, hány fáj róla beszélni de mi most minden tanácsnak örülnénk, szörnyű ez a helyzet egyszerűen nem tudom hogy kezelni..
2011. júl. 22. 21:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok és elsírtam magam. Részvétem és legyetek erősek!!!
2011. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

33. hétben született halva a babám. Sokat sirtam, borzasztó időszak következett. Rá félévire teherbe estem újra, de sajnos a 10. hétben elvetéltem. Gyógyszereket szedtem. De mivel tudtam hogy ez nem megoldás egy újabb baba mellett döntöttem. Teherbe estem ismét és született egy gyönyörű kisbabám, és "megszünt" a fájdalom. Rá 3 évre egy újabb baba. És most van egy egy évesem.


Múlt évben az unokatesóméknak szülés közben halt meg a babájuk. Ők rögtön neki fogtak újra, de csak most jött össze nekik nemrég, ősszel születik majd.


Az én tanácsom,hogy minél előbb vállaljatok babát, mert igazán csak ez lesz ami majd segit rajtatok, túlélni. Hidd el tapasztalatból irom. Tudom hogy nehéz, először én is azt mondtam hogy egyhamar nem vállalok, mert még egyszer ezt nem élném túl, de végül az anyai érzések erősebbek voltak.

Ha szeretnél beszélni róla, irj nyugodtan privibe, szivesen válaszolok.

Az hogy hosszú évekkel az 1. kettő után bevállaltam még egyet, annak is oka van, de arról itt nem szeretnék irni.

2011. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én idén május 3-án vesztettem el a kisfiamat. Sajna a 6. hónapra született meg (császárral), mert elfolyt teljesen a magzatvizem. Sok problémám volt már a terhesség elejétől, feküdtem majdnem 4 hónapot kórházban, úgyhogy valahol felkészültünk rá, hogy sok jóra nem számíthatunk. Még az orvosok is mondták. Nekem Ő a második gyermekem lett volna. Van egy 2 éves kisfiam. Feldolgozni szerintem nem lehet. Nekünk fél napot élt a kisbaba, és el kellett búcsúznunk Tőle. Ezt nem kívánom senkinek. De emlékünkben itt van, fénykép is van Róla, tehát nem feledjük el soha. Minden nap gondolok Rá, néha persze sírok, de most vígasztal a másik gyerkőc helyette. Nem tudom, hogy Neked első babád volt-e, de ha első, az nagyon rossz. Én járok kineziológushoz. Ő is meg saját magam is segítünk abban, hogy majd legközelebb, ha lesz babám - mert szeretnénk - minden gördülékenyebben menjen. Sajnos miután ennyi problémám volt a terhesség alatt, én tehernek éltem meg mindent.
2011. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Én is elvesztettem a babánkat. Egy hete kellett megszülnöm a halott magzatot a 30. héten. Jó, kiírni magamból, mert beszélni senkivel nem tudok róla. Soha nem felejtem el az ultrahang képet, amit utoljára láttam és amikor belém hasított a hatalmas csend, mert nem volt szívhang. Feldolgozhatatlan. Pszichológussal kétszer beszéltem minderről. Megnyugtatott, hogy hetekig, hónapokig a sírásé, kiborulásé, gyászé lesz a főszerep. És ne higgyek a hülye orvosoknak meg nővéreknek, akik azt mondják, hogy felejtsük el az egészet, egy év múlva pocakkal találkozunk. A gyász az fontos és a kisfiam is, aki 4 éves, így könnyebb érzelmileg. Tudom, hogy miatta és a családom miatt erősnek kell lennem, nem élhetek a múltban. Muszáj előre tekinteni, még szeretnénk babát, és tudom lesz is. Ez a tudat is segít. Persze soha nem fogom letagadni, hogy nekem két gyermekem van. Egy velünk él, a másik az angyalkákkal az égben.
2013. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem az én lányom is 6 hónapos megörűlnék ha valami történne vele ezentúl soha még csak csúnyán se nézek rá soha az életbe, nekem is kijöttek a könnyeim.

Találtam egy oldalt: angyalokszulei.hu

Ezen az oldalon vannak hasonló helyzetek esetleg te is leírhatod a történeted .

Kitartás!!

2014. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia. 22-es vagyok. Született azóta babád?
2014. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!