Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meghalt a babám, hogyan tovább?

Meghalt a babám, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Olyanok tanácsára lennék kíváncsi, akik hasonló helyzetben voltak. Tudom, hány fáj róla beszélni de mi most minden tanácsnak örülnénk, szörnyű ez a helyzet egyszerűen nem tudom hogy kezelni..
2011. júl. 22. 21:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem, próbálj erős lenni! Kívánom, hogy csak sok örömed és boldogság legyen ezek után az életedben!!
2011. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom!velem nem történt ilyen,így tanácsot nem tudok adni,csak annyit tudok mondani,hogy így idegenül is küldök öleléseket!és szerintem beszéld ki,akár itt is,mert itt mindent elmondhatsz arc és név nélkül.az talán segít.
2011. júl. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Bár tanácsot nem nagyon tudok adni. Gyászolj és foglalkozz olyan dolgokkal, amikre eddig nem volt időd (kézimunka, kézművesség, varrás, főzés). Az alkotó munka segíthet.
2011. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem :(((((
2011. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.
2011. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem akarod ki beszélni magadból?
2011. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia...

Nagyon sajnálom,hogy keresztül kell menned ezen, minden anyának borzasztó!!!

Tavaly márciusban veszítettem el 12 hetes magzatomat,igaz még nagyon pici volt,de már szerettem...én teljesen kiborultam,bezárkóztam a külvilág elől és nagyon mély gyászba süllyedtem...sokat vártam Rá,azt hittem nem lesz gyerekem,és amikor már itt volt..elveszítettem.

Orvosi segítséget kértem ,enyhe nyugtatót vettem be azokon az estéken,mikor egyáltalán nem tudtam elaludni...gyászoltam,zokogtam..senkit nem akartam látni..szörnyű volt.Csak annyi vigaszom volt,hogy azt mondta az orvos van még esélyem a babaára..pedig már 40 éves vagyok.

És a műtét utáni 5.hónapban már nem menstruáltam...most a másik szobában alszik az én édes Kincsem,4 hónapos kislány:)

Engedd a szivedet "megszakadni",hogy újra össze tudd rakni!

És ha nincs valami akadály,amikor kész lesz a lelked...próbálkozzatok újra...tudom,h ez most távolinak tűnik..de igy lesz.

Őt soha sem fogod elfelejteni...de lesz babád,aki meggyógyítja a szivedet!!!

Minden jót kívánok tiszta szívemből Nektek,erőt és kitartást!

2011. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást aranyosak vagytok!

28. héten megindult a szülés és élve született, bár az orvosok azt mondták sok jóra ne számítsak, pár százalékos esélyt adtak a túlélésnek. Két és fél napig bírta, aztán feladta szegényke.

Borzasztó volt látni, ahogy lógnak ki belőle a csövek és szinte csak a gépek tartják életben, hát azt a látványt még élek biztosan nem felejtem el..

Azóta elpakoltuk a szobáját és párommal próbáljuk egymásban tartani a lelket, bár neki sem könnyű, de talán napról napra jobb lesz.

2011. júl. 25. 17:57
 19/26 anonim ***** válasza:
SZia.nem szeretnék tolakodó lenni de megszeretném kérdezni hogy mitől indult be a szülés a 28-ik héten?Szerintem minden anya rémálma az hogy elveszíti a kisbabáját.Kitartást és sok erőt kívánok neked.
2011. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ó nagyon sajnálom!Őszinte részvétem!Ilyenkor talán jó tanács nincs is!Magadban kell feldolgoznod az eseményeket vagy,ha nagyon nem megy merj felkeresni egy pszichológust!
2011. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!