Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Drága jó Iphone 3mamon meghalt...

Drága jó Iphone 3mamon meghalt a wifim! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nincsen net előfizetésem szall mostantól amég nem lesz pénzem új telóre csak gépről tudok rá tölteni dolgokat.

Tudtok oldalakat ahonnan megtehetem? Felvan törve a tel.


2011. máj. 26. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy pár 1000-ért magjavítják neked, megkéne mutatnod egy iphone szervizesnek
2011. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
alaplapcserés...ami sajnos nem pár 1000...szánalmas egy ilyen drága készüléktől...egyik napról a másikra..tiszta vicc..
2011. máj. 26. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
ja az úgy gáz :S amúgy sajna nem tudok oldalt, mert én is az installous-ról szoktam lenni. esetleg cseréld le egy olyanra, amin műkszik. még wifi nélkül is egész jó áron el lehet adni
2011. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szedni
2011. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ennyi az élettartamuk h vegyél új iphone-t. az enyémen is meghalt de 60ért elvitték. soha többet iphone:)
2011. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!