Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha valaki meghalt a házban a...

Ha valaki meghalt a házban a lelke ott tovább él?

Figyelt kérdés

Haragos,dühös és sértődött ember halt meg a házban,aki átkozódott mindig.Honnan tudhatnánk,hogy a lelke megnyugodott és békén hagy minket a halála után?Az egyik rokonomnak halálfélelme van :S

Mit kellene tennünk,hogy megtudjuk,hogy békében pihen és lezárta a haragot,ami benne kavargott éveken át?

Sokan tudják ezt,semmi esélyünk így eladni a házat,évek óta áll.Papot hívjunk,mit mondjunk a papnak?


2011. máj. 2. 18:58
1 2
 1/13 valakiakitnemismersz ***** válasza:
29%
Nem nem él ott tovább mert szellem nincs. Ha mégis hallanál átkozódást akkor az nem a szellem lesz ne ijedj meg hanem a fejecskéd játszik veled :)
2011. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Éltében átkozódott...nem most.De mivel rosszindulatú volt,felmerült bennem a kérdés.

2011. máj. 2. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress fel egy megbízható személyt, aki ért az ilyen dolgokhoz. Amúgy szerintem nem nehéz rájönni ott van e még. Érezni, esetleg hallani is különféle zajokat. De általában érezni, hogy figyelnek, vagy rossz a légkör, feszültebb vagy stb. SZERINTEM
2011. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Három -négy nap kb, míg ott van. Azután elmegy. Esetleg összegyülve, vagy pap jelenlétében mondjátok neki, hogy megbocsátjátok minden durvaságát, nem gondoltok rá haraggal, de most már menjen el békességgel. Kérhetitek az ő őrangyalát, hogy segítsen neki elmenni.
2011. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdem még1szer aki nem hisz bennünk mi a jó büdös p*csának ír ide??? ennyire unatkozik bass*a meg??mert már idegesítő
2011. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen ha nem nyugszik meg akkor ott marad.De ha ott van azt észre fogod venni.Pl este recsegnek hangosan a bútorok vagy furcsa érzésed van stb..
2011. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ÉN nekiállnám szidni ha lessz valami nagyon furcsa akk ott van
2011. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudjuk,hogy van-e zaj,vagy bármi furi a házban,mert félünk bemenni,de a valaki figyel érzést ismerjük.Szídni?ÚRISTEN!Bőven elég volt,hogy ,amikor a sírjánál jártunk elkezdett szakadni az eső és a halottasházhoz kellett beállnunk :S

Meg nagyon rossz érzés a háznál lenni :S

Fúúúú,kemény nagyon :S

2011. máj. 3. 13:39
 9/13 anonim válasza:

Jujj ez nagyon durva!:S


De én se mernék oylan házban lakni ahol már meghalt valaki!://

egyszerűen tartok valamitől!

2011. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha meghal valaki, akkor az már nem jön vissza a Földre!

Biblia szerint válaszolok:

(Keresztény, karizmatikus vagyok, tehát nem viccelek)

Ha abban a házban tényleg olyan fickó élt, akkor az a pokolba került és a démonok amik benne voltak, ott vannak azon a helyen ahol ő élt vagy meghalt. Tehát azok Démonok!

Szemmel nem látható valóságos bukott angyalok!

2011. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!